na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {LPG} Zafira B Z18XER - czy warto zakładać instalację LPG? uyssy 64 26 614 2015-Lip-17, 21:58
Ostatni post: jabol
Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z lubryfikatorem czy bez
Pytanie do koleżanek i kolegów posiadających instalację gazową w silniku Z18XER. Dostałem propozycję trzech instalacji z lubryfikatorem (dla świętego spokoju - jak większość forumowiczów się wypowiedziała :-) a to; BRC Sequent 32, STAG QBOX+, STAG 4+ Przy wydaniu na tę przyjemność 2500zł - 3200zł chciałbym poznać zdanie forumowiczów. Czy ktoś posiada którąś z tych instalacji i czy jest zadowolony. Dziękuję za pomoc kolegom: @Kaliope ws. mechanika (to instalacja BRC za 3000zł), @Chlipo ws. mechanika (STAG QBOX+ za 3200zł). Na koniec mechanik który zakładał mi instalację 6 lat temu w Audi A4 (to instalacja STAG4+ za 2500zł). Skłaniam się ku STAG4+ gdyż znam mechanika i ie miałem problemów z Audi ale nie wiem czy ta instalacja będzie dobra dla tego silnika gdyż tyle się osłuchałem na temat zaworów i silnika. Chętnie posłucham Waszych porad. Pozdrawiam :-)
Odpowiedz
Bierz Staga, polska firma, tanie części, proste oprogramowanie, aplikacja na smartfon :-)
BRC w Polsce tylko kilka zakładów ogarnia, koszty części większe.
Odpowiedz
U mnie w autoryzowanym BRC dla klubowicza masz BRC z lubryfikatorem za 2700 bez 2600.
Odpowiedz
(2016-Lis-24, 12:35)tomek909 napisał(a): Bierz Staga, polska firma, tanie części, proste oprogramowanie, aplikacja na smartfon :-)
BRC w Polsce tylko kilka zakładów ogarnia, koszty części większe.

Tak :-) Muszę tylko się dowiedzieć jaka jest różnica między STAG 4+ a STAG Qbox+
Dzięki i pozdro.

@Bamber
Wybieram staga. Dziękuję i pozdrawiam :-)
Odpowiedz
Stag qbox jest nowszą wersją oprogramowania, wersja 4+ bazuje na wcześniejszych starszych wersjach Staga. Bierz qbox.

Opis
STAG 4 PLUS
http://www.ac.com.pl/pl-produkty-autogaz...-plus/359/

STAG QBOX PLUS
http://www.ac.com.pl/pl-produkty-autogaz...-plus/345/
Odpowiedz
Dziękuję za informację  smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości