na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podłączenie zmieniarki PHILLIPS dikeys 0 216 2017-Gru-03, 12:29
Ostatni post: dikeys
Ocena wątku:
  • 49 głosów - średnia: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{ZB} Podłączenie na stałe rejestratora
Rozebrałem lampkę i proszę o pomoc. Mam dwie kostki. Gdzie szukać dalej ? Są schematy? Proszę o pomoc
[Obrazek: 4c6d92229e9c4bdbgen.jpg]
Odpowiedz
Schematy są, ale przecież wszystko tu widać. Brązowy przewód to masa, a czarny +12V po kluczyku.
Odpowiedz
Heh, no ale kabli to tu jest multum. Ta z prawej jest jak rozumiem od oświetlenia i to tam się trzeba wpiąć... Jeszcze  w samej wnęce biegną dwa kable, ale to jak myślę do oświetlenia osłony przeciwsłonecznej pasażera. A ta z lewej kostka to od czego?
Czytałem, że podłączając się byle gdzie można dorobić się błędów na kompie, dlatego pytam po 100 razy o to samo - wiem.

[Obrazek: 86362b85f5a9f3b6gen.jpg]

A wracając jeszcze do tematu przetwornicy. Też się wolę upewnić, bo ładowarki do telefonu samochodowe kosztują po kilkadziesiąt złotych, a ta malutka nie dość że za 4,50zł to jeszcze do 3A. Nie należy się obawiać? Zdaję sobie sprawę, że rejestrator pobiera niewiele prądu i przegrzanie przetwornicy nie grozi, tylko czy jest to bezpieczne dla instalacji i samego rejestratora
Odpowiedz
w załączeniu schemat oświetlenia wnętrza wraz z lokalizacją wiązki lampki przedniej - powinny pomóc w rozwiązaniu zagadki

Odpowiedz
eh. Minęło pół roku, patrzę i patrzę i nie widzę. Wstyd się przyznać, ale dalej nie wiem gdzie podłączyć. Bardzo proszę o łopatologiczne pokazanie palcem na zdjęciu powyżej (mogę zrobić nowe) gdzie podłączyć rejestrator przy założeniu że nie mam lusterka elektrochromatycznego i czujnika deszczu.
Odpowiedz
Masz już na tym zdjęciu zaznaczone miejsce, w którym się wpinasz.
Przewód czarny to plus po stacyjce, a brązowy to masa.
To samo miałeś już napisane kilka postów wcześniej.
Czego więcej potrzebujesz?
Wystarczy rozróżniać kolory, a jeżeli nie masz pewności to sprawdzasz miernikiem.
Odpowiedz
U mnie nie było ani jednego czarnego przewodu na złączach lampki podsufitowej, wpiąłem się w czarny idący do czujnika deszczu, masę (brązowy) też stamtąd wziąłem. Działa razz
Odpowiedz
Kto z was używa takiego adaptera ?
Samochód DVR Camera Recorder Dash Cam Hardwire Drutu Zestaw Mini USB Kabel zasilający DO Nextbase 101 112 212 302 312 402G 412 DUO
http://s.aliexpress.com/mEBjIfmI
(from AliExpress Android)
Myślę że to najprostsze i najlepsze rozwiązanie,jeżeli chce się używać trybu parkingowego.
Jest jeszcze coś podobnego na naszym allegro
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=7001294160
Odpowiedz
U mnie w ZA zakłócał CB jak ch***ra. Wywaliłem. Jakby ktoś chciał - mam na zbyciu

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Daj na pw.chętnie przygarnę,masz foto ?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości