na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 2 797 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  Wymiana radia CD30 na inne fabryczne Mucha 5 1 778 2017-Sty-12, 08:05
Ostatni post: Mucha
  [ZA] Radio mp3 do Zafiry A jurek.grzelak.5 6 3 076 2016-Paż-17, 20:56
Ostatni post: oki Darek
Ocena wątku:
  • 40 głosów - średnia: 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{ZB} Bluetooth przez AUX do CD30 mp3
(2016-Wrz-12, 15:21)Flora napisał(a): Przede wszystkim radio posiada dedykowane wejście dla telefonu, które umożliwia wyciszenie pozostałych źródeł - AUX nie ma takiej możliwości.

Oba urządzenia, które podałeś działają tak samo, a różnią się jedynie sposobem zasilania. Drugie urządzenie podłączasz bezpośrednio pod 12V, więc jest mniej kombinowania.

Przy ich zastosowaniu i tak będziesz musiał ręcznie przełączyć radio na wejście dodatkowe (AUX)
Witam
Mam zafirę z 2008, od bardzo niedawna, i właśnie szukam możliwości podłączenia telefonu. Jak do tej pory mi się nie udało, czy muszę dokupić jakiś kabel  lub może moja zafira nie posiada podłączenia?
Odpowiedz
Pytanie o możliwość podłączenia telefonu nie dotyczy tego wątku, ale do rzeczy - aby podłączyć telefon i mieć zestaw głośnomówiący (bo chyba o takie podłączenie pytasz) musisz mieć dodatkowy moduł BT - chodzi o moduł UWA, który nie stanowił wyposażenia standardowego, był opcją dodatkowego wyposażenia. Czy posiadasz UWA można sprawdzić dekodując nr VIN.
Oczywiście jest też inna możliwość, mianowicie zakup zestawu głośnomówiącego, najlepiej z funkcją BT i podłączyć pod radio
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości