na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [FAQ ZB] Zafira - Chłodnica klimatyzacji aka Skraplacz - róşne rodzaje Kaliope 6 43 557 2018-Paż-28, 01:25
Ostatni post: Sorgel
  {B} Jak sprawdzić czy termostat działa poprawnie -1.9 cdti Kaliope 3 800 2018-Maj-13, 11:33
Ostatni post: Motor84
  [TUT ZB] Zafira - Wymiana termostatu 1.9 CDTi - Z19DT , Z19DTL tEREk 29 48 504 2018-Maj-01, 08:53
Ostatni post: Ari17
Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Webasto zafira B 1.9 CDTI nie ząłącza się
Oczko 
Witam
Kupiłem Zafirę 1.9 CDTI z ogrzewaniem postojowym, ale z pilota czy ręcznie nie załącza się, byłem u elektromechanika aby sprawdził po stronie elektrycznej... napięcie dochodzi do webasta.Czy ktoś poradzi mi jak to ugryźć ? Gdzieś czytałem, że to ustrojstwo samo załącza się przy minusowej temperaturze. Proszę kolegów o pomoc i radę.
Pozdrawiam Piotr

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Witam,

Na początku kup lub zrób sam interfejs do webasto (koszt na alllegro to ok 100zł). Ewentualnie podjedź do serwisu gdzie zajmują się webasto.
Webasto zaczyna w ogóle startować. Słychać jak pompuje paliwo, czy cisza ?
Sterownik w kabinie (jajko) coś pokazuję?

Webasto uruchamia się razem z autem jeżeli temp. zew jest niższa niż 5 stopni.
Odpowiedz
(2016-Wrz-23, 06:18)tOmki napisał(a): Witam,

Na początku kup lub zrób sam interfejs do webasto (koszt na alllegro to ok 100zł). Ewentualnie podjedź do serwisu gdzie zajmują się webasto.
Webasto zaczyna w ogóle startować. Słychać jak pompuje paliwo, czy cisza ?
Sterownik w kabinie (jajko) coś pokazuję?

Webasto uruchamia się razem z autem jeżeli temp. zew jest niższa niż 5 stopni.

Webasto nic nie pompuje, bynajmniej ja nic nie słyszę ... sterownik (jajko) nic nie pokazuje.
Odpowiedz
Na jajku są 2 przyciski i rozumiem że po wciśnięciu zero reakcji na wyświetlaczu ?
Podaj mejla na PW to podeślę CI materiały odnośnie webasto.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości