na dół
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{C} Wyświetlanie spalania
Witam serdecznie,

Jestem szczęśliwym posiadaczem Zafiry C 2012rok 2.0 130km wersja enjoy. Na desce rozdzielczej wyświetlają mi się tylko 3 informacje - prędkość, dystans 1, dystans 2. Czy jest możliwość odblokować funkcje wyświetlania średniego spalania oraz ile pozostało kilometrów do pustego baku? Wcześniej miałem Insignie i tam te informacje były.

Trochę jestem zdziwiony że tutaj tego brakuje.

Pozdrawiam
Odpowiedz
(2016-Wrz-27, 18:58)sebek15 napisał(a): Trochę jestem zdziwiony że tutaj tego brakuje.
Mój wyświetlacz pokazuje tak:
■ Licznik przebiegu dziennego 1
■ Licznik przebiegu dziennego 2
■ Zasięg
■ Średnie zużycie paliwa
■ Chwilowe zużycie paliwa
■ Średnia prędkość jazdy
■ Cyfrowe wskazanie prędkości
Jeżeli coś może się popsuć
popsuje się na pewno
Jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć C , czy jakoś tak.
Odpowiedz
(2016-Wrz-27, 19:14)Zdzich napisał(a):
(2016-Wrz-27, 18:58)sebek15 napisał(a): Trochę jestem zdziwiony że tutaj tego brakuje.
Mój wyświetlacz pokazuje tak:
■ Licznik przebiegu dziennego 1
■ Licznik przebiegu dziennego 2
■ Zasięg
■ Średnie zużycie paliwa
■ Chwilowe zużycie paliwa
■ Średnia prędkość jazdy
■ Cyfrowe wskazanie prędkości

U mnie tylko licznik 1 i 2 oraz cyfrowe wskazanie prędkości. Jest szansa żeby to jakoś rozbudować?
Odpowiedz
Znalazłem taką ofertę , może Cię zainteresuje :
https://www.olx.pl/oferta/opel-astra-j-i...cnnLN.html
Są też informacje na temat rozszerzenia na forum Astry i Insigni .
popsuje się na pewno
Odpowiedz
(2016-Wrz-27, 21:41)Zdzich napisał(a): Znalazłem taką ofertę , może Cię zainteresuje :
LINK: https://www.olx.pl/oferta/opel-astra-j-insignia-odblokowanie-komputera-aktywacja-spalania-bc-CID619-IDcnnLN.html
Są też informacje na temat rozszerzenia na forum Astry i Insigni .
Wszystko ładnie, pięknie tylko to jest Bytom :Roll Eyes Z Warszawy jest to trochę kilometrów wink

Pozdrawiam
Odpowiedz
(2016-Wrz-28, 10:58)sebek15 napisał(a): Czy jest możliwość odblokować funkcje wyświetlania średniego spalania oraz ile pozostało kilometrów do pustego baku?
Podałem że można i w jaki sposób biggrin
(2016-Wrz-28, 10:58)sebek15 napisał(a): Wszystko ładnie, pięknie tylko to jest Bytom : Z Warszawy jest to trochę kilometrów
Tutaj już musisz trochę sam poszukać   wink
popsuje się na pewno
Odpowiedz
Cześć Sebek jak znajdziesz coś w okolicy Warszawy i będzie zrobione to tak że by nie wariował komputer gdy nie ma czujników od różnych innych rzeczy typu ilość płynu to daj znać. Też w mojej Zafirze C brakuje mi tych funkcji. pozdr
Odpowiedz
A myślałem że tylko u mnie jest taka biedna wersja wyświetlacza smile Są duże szanse że do końca roku będę w okolicach Bytomia i zdam relację po zmianie
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości