na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Instalacja tempomatu - Z18XE 125km - brak kabli greg801 1 126 2018-Lis-06, 18:28
Ostatni post: oki Darek
  {A} Nie działające szyby i głośniki w tylnych drzwiach mleczny87 3 193 2018-Sie-01, 07:55
Ostatni post: olek
  {A} szyby, radio i lusterka nie działają Kilkomaks 0 307 2018-Kwi-06, 00:42
Ostatni post: Kilkomaks
Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} brak ABS i TC , nie działa prędkościomierz
Mam to samo teraz w swojej zafci ale mój mechanik powiexział że to jest problem w okablowaniu układu abs i tc podejrzewa że któryś kabel jest poprostu ześniedźiały w otulinie czekam tylko na cieplejsze dni żeby wziąść się za to a przy okazji interesuje mnie schemat wiązki elektrycznej układu abs i tc bo to jest potrzebne do znalezienia wadliwego kabelka który jest odpowiedzialny za ten cyrk na desce rozdzielczej
Odpowiedz
Mam taki sam problem w swojej 2.2 dti. Predkościomierz mi skaka od 0 do 80 i 2 kontrolki od trakcji i abs. Ostatnio wymianiny byl przegub z lewej strony. Mógł mechanik cos zostawić luzneHuh?
Odpowiedz
Przegub przegubem - ale możliwe że przy tej robocie coś się stało z czujnikiem ABS -w lewym kole bo o ile dobrze mi wiadomo z niego idzie sygnał do prędkościomierza.
Ale najpierw ja bym pochylił się nad kabelkami i wtyczkami od czujnika lewego koła.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości