na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Wymiana poduszek ramy zawieszenia - porady slawek 11 10 720 2018-Sie-23, 22:43
Ostatni post: ekmir
  {A} Układ hamulcowy - usterki, diagnoza, wymiana zuĹźytych elementĂłw, naprawa fabidan 79 29 160 2018-Lip-01, 21:22
Ostatni post: rafael
  {A} poduszki pompy wspomagania TRW grubciu 9 3 442 2017-Maj-09, 09:26
Ostatni post: arebuk
Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} wymiana pompy abs bosch Zafira A 1,8 115KM
witam , mam pytanie
mam awarię sterownika pompy ABS w swojej Zafirze A 1,8 115KM , X18XE1
Numery sterownika 0273 004 363
Chciałbym wymienić ten sterownik na inny używany lecz nie wiem jakiego sterownika ABS szukać o jakich numerach czy tylko o takich samych czy mogą to być jakieś sterowniki o innych numerach
Odpowiedz
Najlepiej o tym samym ... ale jak podasz Vin to może koledzy pomogą Ci odszukać pasujących nr. pompy do Twojego auta ... wink
Odpowiedz
w załączniku masz podane nr sterownika do swojej ZA

Odpowiedz
tak dziękuję za fotkę , tylko zastanawiam się bo u mnie jest ABS i TC ( kontrola trakcji ) w Zafirze i czy to będzie ten który zaznaczyłeś ?
Odpowiedz
Myślę ze poprostu tak trzymał kursor, pasujące oczywiście z kontrolą stabilizacji toru jazdy.
Odpowiedz
Zaznaczona pozycja na niebiesko to nie był przypadek, ponieważ w tym miejscu oraz w pozycji niżej (dotyczy silnika X20XER) występuje podany przez Ciebie nr 0273 004 363 (to jest nr katalogowy Bosch) - dlatego uznałem, że to będzie właśnie ten sterownik (ABS bez TC).
Na czwartej pozycji niĹźej od zaznaczonej jest sterownik ABS z TC dla Twojego silnika, ale tam wymieniony jest inny nr katalogowy Bosch.
Wybór i weryfikacja, który jest właściwy należy do Ciebie
Odpowiedz
(2016-Paż-05, 07:41)darkb napisał(a): witam , mam pytanie
mam awarię sterownika pompy ABS w swojej Zafirze A 1,8 115KM , X18XE1
Numery sterownika 0273 004 363
Chciałbym wymienić ten sterownik na inny używany lecz nie wiem jakiego sterownika ABS szukać o jakich numerach czy tylko o takich samych czy mogą to być jakieś sterowniki o innych numerach

Ile zapłaciłeś za wymianę pompy ??
Odpowiedz
nic nie zapłaciłem, sam wymieniłem pompę abs wrAZ ZE sterownikiem ABS, najważniejsze po montażu to dobre odpowietrzzenie całego układu
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości