na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} [TUT ZB] Zafira - Zabezpieczenie klapy bagażnika przed rdzą Kaliope 10 8 233 2017-Lip-13, 07:03
Ostatni post: Kaliope
  {B} [TUT ZB] Zafira - Naprawa zamka schowka pasażera Kaliope 12 8 869 2017-Lip-02, 07:12
Ostatni post: kysiu241
  {B} [TUT] Wymiana błotnika przedniego Kaliope 0 83 2017-Cze-26, 07:41
Ostatni post: Kaliope
Ocena wątku:
  • 64 głosów - średnia: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TUT ZB] Zafira - Demontaż, wymiana podłokietnika
(2015-Maj-12, 18:22)tEREk link napisał(a): po rozpięciu mechanizmu z podłokietnikiem powinna luźno zejść
Tak, ale przed demontażem postawić auto na słońcu - brak zagrożenia połamania zaczepów jak się plastiki nagrzeją. Wiem bo wymieniałem łokieć na otwierany
Z18XER
Odpowiedz
(2015-Maj-12, 20:12)gardi1 link napisał(a): [quote author=tEREk link=topic=1173.msg83526#msg83526 date=1431451358] po rozpięciu mechanizmu z podłokietnikiem powinna luźno zejść
Tak, ale przed demontażem postawić auto na słońcu - brak zagrożenia połamania zaczepów jak się plastiki nagrzeją. Wiem bo wymieniałem łokieć na otwierany
[/quote]

No własnie za cholerę ten plastik nie chce zejść ... masakra. z tego co widzę ze zdjęć z netu on trzyma sie chyba na takich 4 zaczepach...
Odpowiedz
delikatnie podważasz na zaczepach - generalnie jest to jednorazówka ale da radę nie uszkadzając.
Z18XER
Odpowiedz
Plastik zdjęty.

Tak jak podejrzewałem trzyma sie ona na 4 zaczepach. Dobrze ze mechanizm ten miałem w rękach to miałem swobodny dostęp do zaczepów,  bo jeśl ich nie odgniemy np. śrubokrętem to nie ma szans zeby zdjęć ten plastik bez uszkadzania zaczepów ...
Odpowiedz
Mechanizm zamocowany, zaślepka również.

Problem mam z włożeniem podłokietnika do mechanizmu.

Normalnie masakra curve Załamać się można ..

Ja wy wkładaliście z powrotem podłokietnik ?

Wkładam w pozycji rozłożonej (poziomej), pcham na siłe ale za cholere nie chce zaskoczyć i się zablokować. Mocniej pchać już nie mogę ... W mechanizmie widzę fragment zawleczki - ona chyba skutecznie blokuje włożenie podłokietnika. Ale jak ją wyciągnę to podłokietnik będzie mógł wypaść curve próbowałem ją trochę dogiąć, żeby nie robiła takiego oporu ale bez skutku ..

MASAKRA - jest ktoś może ze Śląska kto pomoże mi go założyć ? Po prostu nie mam już sił.

Poratujcie, proszę smile
Odpowiedz
Witam mam pytanie
Niemal pokrętła ledzwiowego czy da się zamontować podłokietnik w fotelu ten ze schowkiem

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Witam. Muszę zamontować podłokietnik do ZB przed liftem.

Czy po po lifcie będzie pasował?
Odpowiedz
Dziś dostałem podłokietnik od poliftu. Kupiłem za 230 z wysyłką. Kompletny, otwierany i materiałowy.

Niestety mam Rota wirusa po dwóch moich synach i nie dam rady wstać z łóżka aby go zamontować.

Wydaje się, że będzie pasował.

Dam znać po montażu.
Odpowiedz
Wszystko pasuje i montaż banalnie prosty. Trzeba tylko dziurę wyciąć.

Teraz będzie się wkońcu wygodniej jechało.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości