na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie Kaliope 125 59 552 2018-Sty-15, 07:45
Ostatni post: LWPM_
  {CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 68 32 883 2016-Wrz-16, 12:10
Ostatni post: lacki2000
  CCR 600 aux BartuS 1 2 040 2016-Sty-30, 21:06
Ostatni post: lbk
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 1.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} CAR 300, CAR 400, CCRT 600 - problemy, dyskusje, pytania
Tu pytamy o radioodtwarzacze CAR 300, CAR 400, CCRT 600
Odpowiedz
Witam.
Założyłem radio CAR 400 ( takie nawet fabrycznie było ) do ZA ( było założone CD uszkodzone no name ) ale po jego podłączeniu nie wyświetla się nic na wyświetlaczu, tj. żadnych informacji z stacji, RDS. Radio uruchomiłem na czuja  , kod do radia i włączyłem go - ładnie gra ale nic nie wyświetla na wyświetlaczu ??
Na wyświetlaczu wyświetla się data, godzina oraz informacje z komputera ( spalanie, błędy, przebieg, stoper).

W czym problem ??
Odpowiedz
A czy aby na pewno podpinałeś wtyczki w trzy gniazda ? Jak było niefabryczne to pewnie kostka od komputera była odcięta od reszty i gdzieś schowana za radiem wink

Istnieje jeszcze możliwość że przy wyświetlaczu coś jest poluzowane, tak też się zdarza.
Odpowiedz
Czy po przekręceniu kluczyka z wyłączonym radiem świeci Ci data na wyświetlaczu i czy po włączeniu radia data się wyłącza..?
Odpowiedz
(2012-Sty-30, 07:55)Harry link napisał(a):Czy po przekręceniu kluczyka z wyłączonym radiem świeci Ci data na wyświetlaczu i czy po włączeniu radia data się wyłącza..?

Dokładnie, jak pisze Harry, jak było niefabryczne radio, to możliwe, że ktoś przeciął kabelek, aby po jego uruchomieniu nie znikała data. Opis kabelka masz w przyklejonym tutorialu.
Odpowiedz
(2012-Sty-30, 08:24)sQcha link napisał(a): Opis kabelka masz w przyklejonym tutorialu.

tzn. gdzie mam szukać ??
Odpowiedz
Temat jeszcze nie jest przyklejony, ale jest na wierzchu wink
http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,337.0.html

@sQcha: pierwszy Grin
Odpowiedz
TU
Odpowiedz
6 
Dziękuje - teraz tylko znaleźć czas muszę smile
Odpowiedz
Witam.
Sprawdzone.
Z jednego pinu wychodzą 2 kabelki:

1. szary
2. czerwono-biały

Nie ma żadnych przecięć wiązek wszystko oryginalnie zaprawione.

Czyli temat nadal aktualny - jak wyświetlić informacje z radia na wyświetlaczu ??
Czy w opcomie się to jakość uruchamia?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości