na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie Kaliope 125 59 661 2018-Sty-15, 07:45
Ostatni post: LWPM_
  {CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 68 32 965 2016-Wrz-16, 12:10
Ostatni post: lacki2000
  CCR 600 aux BartuS 1 2 049 2016-Sty-30, 21:06
Ostatni post: lbk
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 1.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} CAR 300, CAR 400, CCRT 600 - problemy, dyskusje, pytania
W OPCOMie raczej tego nie ma. Najlepiej jakbyś dorwał inne fabryczne radio i sprawdził. Ja mam coś uszkodzone w moim CAR 300 i czasem znikają informacje radia z MIDa. Jak je się trochę odegnie to zadziała. Może masz coś uszkodzone w radiu.
Odpowiedz
w OC raczej nic nie uruchomisz, ale jest jakaś kombinacja klawiszy na radiu (nie pamiętam teraz jaka), która zmienia typ wyświetlacza. Być może radio było w aucie z innym typem wyświetlacza i dlatego nic Ci się nie wyświetla u Ciebie.

znalazłem:
Zmianę trybu wyświetlania wykonuję się podczas włączania radia, czyli wciskamy przyciski (3i5 lub 4i6) na wyłączonym radiu, trzymając je włączamy radio. Kluczyki w stacyjce samochodu powinny być przekręcone i zapłon włączony

edit:
w Vectrze B można podobno techem zmienić typ radia na nie fabryczne, co ponoć skutkuje permanentnym wyświetlaniem godziny daty itd.
Może jednak warto oc podpiąć i zobaczyć?
Odpowiedz
Grisza - OC a Tech to spora różnica. Techem zrobisz dużo więcej w ZA niż za pomocą OC, także jak już, to podpinać Techa.
Odpowiedz
(2012-Kwi-11, 21:36)karolp1993 link napisał(a): Grisza - OC a Tech to spora róşnica. Techem zrobisz duĹźo więcej w ZA niĹź za pomocą OC, takĹźe jak juĹź, to podpinać Techa.

wiem, że spora różnica, ale w dostępności też jest spora różnica wink
Jak kombinacje klawiszy nie zadziałają, to można spróbować OC - to nic nie kosztuje, a jak to nic nie da, to można spróbować tech'em (ale to już z reguły coś kosztuje)
Odpowiedz
(2012-Kwi-11, 21:36)karolp1993 link napisał(a): takĹźe jak juĹź, to podpinać Techa.

a w Krakowie lub okolicach Oświęcimia oprócz ASO Opel gdzie można podpiąć TECHa ( może by u ....??)
Odpowiedz
Na moje masz przestawioną obsługę wyświetlacza w radiu.

Jest opcja wyboru - 8 znakòw lub 16 (z tego co pamiętam). Radio z mojej zośki montowałem w aucie brata (astra f) i był dokładnie ten sam problem.

Kombinację klawiszy znajdziesz w instrukcji radia (robiłem to dawno i nie pamiętam jakie to przyciski).
Odpowiedz
bykmark, w temacie polecane/niepolecane masz namiar na JA-RO
Odpowiedz
(2012-Kwi-11, 21:15)Grisza link napisał(a): nalazłem:Zmianę trybu wyświetlania wykonuję się podczas włączania radia, czyli wciskamy przyciski (3i5 lub 4i6) na wyłączonym radiu, trzymając je włączamy radio. Kluczyki w stacyjce samochodu powinny być przekręcone i zapłon włączony

Nie pomagają kombinacje klawiszy.

Po podpięciu opcoma dalsze informację:
OP-COM - Okno odczytu KW82> 2004|Zafira|Informacje-rozrywka|Radio CAR 400

Protokół KW-82 zainicjalizowany.

ECU ID=  ...........................

Protokół KW-82 zainicjalizowany.

ECU ID=  ...................

Łączna ilość kodów błędów:  2

00121 - Szyna zbiorcza
Obecny

00032 - Za wysokie napięcie regulatora sterowania kierownicy
Obecny

-----------------------
Co oznaczają błędy i co zrobić aby wyświetlić informacje z radia na wyświetlaczu ??
Odpowiedz
techem-2 można zmienić typ radia na fabryczny / nie fabryczny.
Poszukaj może czegoś podobnego w OC
Odpowiedz
Problem został rozwiązany poprzez podpięcie do TECHa.

Dzięki za wskazówki.

Ps. Informacja - po podpięciu do ZA /Opla / radia niefabrycznego zostaje podane napięcie zwrotne na jeden z pinów i dlatego też po ponownym podłączeniu radia fabrycznego niekiedy na wyświetlaczu nie dostaniemy informacji z radia.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości