na dół
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} fotelik
Witam wszystkich. Może mógłby ktoś doradzić jaki fotelik dla dziecka pasowałby do zafiry b.
Odpowiedz
Szukaj z szynami Isofix,
Odpowiedz
Ile dziecko ma lat, ile wzrostu, ile ważyHuh?
Odpowiedz
Wejdź na fotelik.info i poczytaj o fotelikach
Odpowiedz
Olek ma 7 miesięcy, wzrostu około 85 cm i waży jakieś 9kg.Fotelików jest wiele ale czytałem że nie każdy pasuje do każdego samochodu. Może ktoś z was już kupował fotelik od 9 do 36 kg dla dziecka do zafiry b. Mam mocowanie isofix  ale fotelik  z bazą kosztuje krocie.
Odpowiedz
Wcześniej dla starszego miałem Cybex 9-18, teraz zmieniony został na Recaro.
Dla młodego syna mam fotelik Romer 9-18 - bez iso-fix bo jest wygodny i w porównaniu do cybexa jest lepszy.
Polecam kupić fotelik 9-18
i później następny gdyż jest lepiej dopasowany.
Odpowiedz
Wolałbym kupić jeden fotelik 9-36
Odpowiedz
@michal82 w takim razie weź swoje dziecko i sprawdź jak pasuje w foteliku. Sam wolałbym 9-36 ale dziecko wcale tam nie pasowało i wybrałem tak jak widać wyżej. Komfort i bezpieczeństwo ponad wszystko. Ranking fotelików jest wyżej tak jak wspomniał kolega @warzo
Odpowiedz
@michal82 nie stawiaj ceny fotelika ponad bezpieczeństwo dziecka. Kiedy mój młody miał 1.5 roku miałem kolizję, a on siedział w foteliku römer king. Nawet się nie obudził. Warto dać trochę więcej pieniędzy i kupić porządny produkt. Jedź do sklepu, wybierz kilka dobrych fotelików, które są w Twoim przedziale cenowym i dopasuj pod auto i dziecko. Są foteliki z isofix bez bazy, poczytaj na fotelik.info.
Odpowiedz
Jeżeli masz w swojej Zosi Isofix, to tylko z tym szukaj.
Koledzy już co prawda napisali, że jest sporo for w tym temacie.
Ja osobiście polecam zdecydowanie kupić najpierw zakres 9-18 i nie specjalnie polecam Romera bo jak dla mnie to może i duży ale niezbyt stabilnie się trzyma pasów i przez to nie wydaje mi się bezpieczny. Ja mogę polecić w tej kategorii Maxi cosi obojętnie jaki model właśnie najlepiej pójść i po przymierzać dziecko w sklepie i wtedy się sporo wyjaśni.
Jeżeli nie jesteś skłonny wydać sporej kasy to możesz kupić używkę (jest tego sporo na olx i naprawdę można kupić dobry model i niezużyty za przyzwoite $ )a do tego dokupić nowy pokrowiec i masz jak nówkę ja tak zrobiłem dokupując taki zestaw do drugiego auta by się nie przepinać z 1 fotelikiem.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości