na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 2 795 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  {A} Wymiana oryginalnego radia na inne radio niefabryczne Kaliope 58 39 057 2017-Paż-21, 19:25
Ostatni post: pietras8787
  Radio z Aliexpress (pytanie) Zmudziak 11 2 154 2017-Cze-06, 20:29
Ostatni post: Zdzich
Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niefabryczne radio na androidzie
Podepnę się pod temat, zakupiłem Zosię z takim radyjkiem http://www.ebay.pl/itm/Autoradio-DVD-GPS...SwRLZUGV2Q super radyjko tylko jest mały problem gdzieś przy zmianie właścicieli zagubiły się kable do podłączenia aux i chinch. Ktoś ma jakiś pomysł jak to dorwać bo moje pomysły na wyszukiwanie itp. się skończyły bo nie mogę ustalić modelu radia. Może ktoś mądrzejszy ode mnie się znajdzie?
Odpowiedz
Witam ja chciałbym się dowiedzieć  bo wertując fora nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi jak to jest z dostępem do komputera pokładowego przy wymianie radia na niefabryczne.
Czy zakładając takie radio
LINK: allegro.pl/kenwood-ddx4016bt-2din-dvd-aux-usb-bt-fv23-i6578061938.html
i do tego taki interfejs
LINK: allegro.pl/sterowanie-z-kierownicy-opel-astra-vectra-c-zafira-i6408905172.html
będzie dostęp do kompa z poziomu kierownicy.
Znacie kogoś kto ma coś takiego założone i to mu śmiga.
Wiem ze na pewno nie będzie test mode a co z resztą?
Odpowiedz
Ostrzeżenia np o przepalonej żarówce czy niskim poziomie płynu do spryskiwaczy pozostaną. Przełączanie pomiędzy zakładkami, poruszanie się po menu na górnym ekranie będziesz miał z przycisków na kierownicy (góra, dół, wciśnięcie). Bedziesz mógł potwierdzić komunikaty (np. o oblodzeniu lub rezerwie paliwa) ale nie będziesz miał dostępu do przycisku "settings" - tutaj trzeba się by było podłaczyć po op-com i zmienić co pół roku godzinę bo to pewnie będzie Cie denerować że się nie zgadza.
Możesz też wyłączyć UWA (albo fizycznie je odpiąć) bo zostanie Ci na ekranie zakładka od telefonu której nie będziesz używał.

PS. A nie myślałeś bardziej o czymś z Androidem a nie tylko radio - bo to już niewielka różnica a uzyskujesz DVR, kamerę cofania, Yanosika itp masa róznych fajnych programików
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedz,bo sprzedawca mi powiedział że nie będzie działać ale nie jest pewien dlatego chciałem konkretnej odpowiedzi.
Tak myślałem że tylko z przestawieniem godziny będzie problem,ale to żaden problem.
Telefonu nie mam a co do androida to w tej cenie to tylko chinszczyzna.
Nie mam kasy na nic droższego bo muszę ogarnąć silnik.Kupiłem to auto niedawno a był założony gaz i Niemiec sprzedał jak się zaczeły problemy.Zawory są ciasne a nie ma takiego wymiaru i musimy dorobić szklanki więc trochę w koszty uderzy.No cóż takie uroki aut używanych silnika się nie prześwietli a prawda jest taka że większość sprzedaje auta jak trzeba dołożyć.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości