na dół
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{C} wycieraczki działają tylko na najwyższym biegu
Witam,

Jestem nowy na forum i też od nie dawna właścicielem Zafiry C, od dwóch dni mam problemy z wycieraczkami przedniej szyby, mianowicie działają tylko na najwyższym biegu, sporadycznie jest ok i działa wszystko, szukałem podobnego przypadku w necie i znalazłem iż prawdopodobnie winny jest przekaźnik, ale nie mogę znaleźć nigdzie opisów od przekaźników. Bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz
Moduł wycieraczki przedniej nr 43 , skrzynka w komorze silnika .
Jeżeli coś może się popsuć
popsuje się na pewno
Jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć C , czy jakoś tak.
Odpowiedz
A wiec tak, problem z niedziałającymi wycieraczkami występuje z razem z czujnikiem zmierzchu. Wczoraj zaobserwowałem w dzień że wycieraczki działają i czujnik zmierzchu tez zmienia światła wg pory dnia czyli świecą się dzienne światła LED, ale po jakimś czasie jakby coś nie łączyło zapalają się światła mijania mimo ze jest jasno i wtedy nie działają wycieraczki przedniej szyby poza najwyższym biegiem. Za chwile znowu gasną światła mijania, są aktywne światła dzienne i wszystko działa jak trzeba. Wydaje mi się ze to nie wina bezpieczników i przekaźników które są ok. Szukałem na forum i znalazłem taki przypadek i nie wiem czy to wiązać?

LINK: klubzafira.pl/forum/showthread.php?tid=3685
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości