na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Wentylator z wtyczką 4 pin, nowy padł po 2 miesiącach MARCEL! 3 966 2016-Maj-05, 19:59
Ostatni post: MARCEL!
  {A} Wentylator chłodnicy - tylko jeden bieg thor1978 3 2 436 2016-Lut-14, 14:53
Ostatni post: MARCEL!
  {A} klimatronik, wentylator nawiewu MAŁY 4 835 2015-Lut-07, 19:16
Ostatni post: oki Darek
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Wentylator chłodnicy
Witam mam zoske 2.0 ydth 2000r
Nie działa mi wentylator chłodnicy odkąd kupiłem zafirke czyli od dawna jestem laikiem.

Gdzie powinnienem znalezć wtyczke, przekazbik od tego wentylatora ktory moglbym zmostkowac zeby sprawdzic czy sam wentyltor działa czytałem w innym temacie ze powinna byc na gorze chłodnicy od strony kierowcy ale nie widze jej w tym miejscu.

Prosze o wyrozumiałość i pomoc

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Moduł sterujący wentylatorami jest z lewej strony pod zderzakiem, dokładnie pod zbiorniczkiem płynu spryskiwaczy.
Na obudowie wentylatorów chłodnicy znajduje się jeszcze rezystor od pierwszego biegu, często on pada jak i sam silnik.
Odpiąć wtyczki i sprawdzać komponent z osobna, lub podpiąć komputer i zrobić diagnostykę.
oki
Odpowiedz
Komputer nic nie pokazał przynajmniej tak twierdził mechanik. Dlatego chciałem sam to sprawdzic bo miałem wrażenie ze mechanikom poprostu sie nie chce. Nie chodzi mi tez wentylator od klimatyzacji ale ten ma zatarte lozysko. Czy ten rezystor jestem wstanie sam sprawdzic nic nie rozbierajac?

Dziekuje za cheć pomocy

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości