na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  nie działa głośnik rubens80 6 1 914 2014-Wrz-25, 11:40
Ostatni post: tEREk
  {CCRT 700} nie zapamiętuje stacji Jacenty 0 1 733 2014-Maj-17, 09:20
Ostatni post: Jacenty
  {CDR500} nie wysuwa płyty Gargamel 2 2 562 2013-Paż-31, 13:36
Ostatni post: Gargamel
Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie słychać dźwięków
Witam mam problem z radiem cd30mp3. Nagle przestało wydawać dźwięki. Po jakimś czasie przemówiło ale tylko do wyłączenia zapłonu. Od tamtej pory cisza. Może ktoś pomoże.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(2016-Gru-25, 12:59)teresamerc napisał(a): Witam mam problem z radiem cd30mp3. Nagle przestało wydawać dĹşwięki. Po jakimś czasie przemĂłwiło ale tylko do wyłączenia zapłonu. Od tamtej pory cisza. MoĹźe ktoś pomoĹźe.

Czy nikt nie miał albo nie słyszał o takim przypadku. Widziałem podobne zdarzenie na innym forum ale też bez odzewu.

Odpowiedz
Koledzy nikt mi nie pomoĹźe?

Odpowiedz
Wymagasz odpowiedzi na pytanie, a nie raczysz nawet wypełnić swojego profilu na forum. Może zacznij od siebie ? [Obrazek: icon_smile.gif]
Odpowiedz
(2016-Gru-26, 17:47)Krasnal napisał(a): Wymagasz odpowiedzi na pytanie, a nie raczysz nawet wypełnić swojego profilu na forum. MoĹźe zacznij od siebie ? LINK: klubzafira.pl/forum/images/kz/smilies/icon_smile.gif
Chyba wszystko napisałem a jeśli czegoś brakuje to przepraszam. Lecz myślę że nie jest to kasting na miss tylko forum posiadaczy opel zafira. Pozdrawiam

Odpowiedz
Z Twojego wpisu wynika, że Twoje auto to Darek; i to są wszystkie informacje jakie umieściłeś w swoim profilu.
Odpowiedz
Odpisałem wszystko I nawet zdjęcie wstawiłem ale gdzie się to podziało kurde nie wiem. Przepraszam

No I mam problem bo nie wiem jak to teraz uzupełnić

Odpowiedz
(2016-Gru-26, 18:26)Krasnal napisał(a): Z Twojego wpisu wynika, Ĺźe Twoje auto to Darek; i to są wszystkie informacje jakie umieściłeś w swoim profilu.

Uzupełniłem profil więc jeśli jest to możliwe proszę o pomoc. Pozdrawiam
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości