na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie Kaliope 125 59 676 2018-Sty-15, 07:45
Ostatni post: LWPM_
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 3 072 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  {ZB} Bluetooth przez AUX do CD30 mp3 karul 11 7 562 2017-Sie-28, 20:19
Ostatni post: Mietas
Ocena wątku:
  • 101 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania
tu pytamy o radioodtwarzacze CD30
Odpowiedz
Witam, mam w ustawieniach audio opcję ustawienia głośności wejścia zewnętrznego. Niestety nie mogę doszukać się tego wejścia. Czy jego obecność jest zależna od wyposażenia auta czy po prostu nie wiem gdzie szukać?

I przy okazji jeszcze jedno pytanie, czy jest możliwość wymiany fabrycznego radia CD30 na jakieś inne? np z DVD?
Odpowiedz
W CD30 nie ma takiego wejścia, a opcja regulacji głośności dotyczy zestawu głośnomówiącego do telefonu. W CD30 MP3 jest bodajże możliwość podpięcia dodatkowego źródła sygnału (wejście AUX).
Odpowiedz
Musisz znaleźć gniazdo AUX (jeśli zostało fabrycznie zamontowane).
Oczywiście że można wymienić CD30 (MP3) na CD70 lub DVD90 - mowa oczywiście o radioodtwarzaczach montowanych fabrycznie - tu znajdziesz informacje, których znajomość jest niezbędna przed podjęciem decyzji o wymianie i potem w czasie wymiany http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,841.0.html - zlekceważenie tej wiedzy często kończy się stratą sporej kasy
Odpowiedz
(2012-Kwi-10, 10:06)parker link napisał(a):W CD30 MP3 jest bodajĹźe moĹźliwość podpięcia dodatkowego ĹşrĂłdła sygnału (wejście AUX).

patrz tu: http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,572.0.html
Odpowiedz
Dzięki za błyskawiczne odpowiedzi
Odpowiedz
Witam kolegĂłw i koleĹźanki!

Mam pytanie, czy istnieje możliwość podłączenia do radia cd30mp3 wzmacniacza? Czy jest to możliwe po użyciu jakiegoś adaptera? Czy jest to w ogóle gra warta świeczki na oryginalnym radiu? Dodam, że chodzi o auto Corsa D 2007r. , mam tam wyjscie aux ale na mini jack, może można to jakoś przerobić.
Odpowiedz
(2012-Gru-20, 20:49)sylwek2601 link napisał(a):Witam kolegĂłw i koleĹźanki!

Mam pytanie, czy istnieje możliwość podłączenia do radia cd30mp3 wzmacniacza? Czy jest to możliwe po użyciu jakiegoś adaptera? Czy jest to w ogóle gra warta świeczki na oryginalnym radiu? Dodam, że chodzi o auto Corsa D 2007r. , mam tam wyjscie aux ale na mini jack, może można to jakoś przerobić.

po pierwsze, to nie jest "wyjście" AUX tylko "wejście" i nie podłączysz w związku z tym przez to radia do wzmacniacza.

Istnieją konwertery napięcia sygnałowego z wysokiego na niskie (wymaganego przez większość wzmacniaczy), ale jakość sygnału na tym traci.
Można też poszukać jakiegoś elektronika mającego pojęcie, który wyprowadzi Ci bezpośrednio z radia odpowiednie kabelki z sygnałem liniowym (SigMan to ogarnia i pewnie parę innych osób też)

Tak czy owak: CD30MP3 szału nie zrobi, nawet ze wzmacniaczem.
Odpowiedz
Witam mam problem z radiem  CD 30 MP3, czyta mi tylko oryginalne płyty, nie czyta płyt mp3 czy płyt audio wypalanych w domu. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy.  Jakieś pół roku temu wszystko działało, a teraz nagle wyskakuje CD Error.
Odpowiedz
(2013-Lut-06, 10:30)jacek_gti link napisał(a):Witam mam problem z radiem  CD 30 MP3, czyta mi tylko oryginalne płyty, nie czyta płyt mp3 czy płyt audio wypalanych w domu. Co moĹźe być przyczyną tego stanu rzeczy.  Jakieś pół roku temu wszystko działało, a teraz nagle wyskakuje CD Error.

Witam.Kup dobrą płytkę i wypal jeszcze raz.Ja kiedyś też myślałem że coś nie tak z moim radyjkiem, a okazało się że płytki jakieś felerne (tandeta). Pozdrawiam
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości