na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie Kaliope 125 60 628 2018-Sty-15, 07:45
Ostatni post: LWPM_
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 3 110 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  {ZB} Bluetooth przez AUX do CD30 mp3 karul 11 7 651 2017-Sie-28, 20:19
Ostatni post: Mietas
Ocena wątku:
  • 101 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania
(2013-Lut-07, 18:25)stapaw link napisał(a):[quote author=jacek_gti link=topic=138.msg40265#msg40265 date=1360143013]
Witam mam problem z radiem  CD 30 MP3, czyta mi tylko oryginalne płyty, nie czyta płyt mp3 czy płyt audio wypalanych w domu. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy.  Jakieś pół roku temu wszystko działało, a teraz nagle wyskakuje CD Error.

Dodam jeszcze, że w jak najmniejszej prędkości wypalaj wink

Witam.Kup dobrą płytkę i wypal jeszcze raz.Ja kiedyś też myślałem że coś nie tak z moim radyjkiem, a okazało się że płytki jakieś felerne (tandeta). Pozdrawiam
[/quote]
Odpowiedz
Mam następujący problem z radiem cd 30 a właściwie z regulacją głośności na kierownicy. Kiedy chcę zgłośnić radio z kierownicy (pokrętło do góry) to radio się zcisza, kiedy przesuwam pokrętło w dół nic się nie dzieje. Dodam, że nie miałem wcześniej takiego problemu i wszystko działało jak należy. Co może być przyczyną?

Tapatakam z HTC

Odpowiedz
Na następny dzień wszystko samo wróciło do normy.

Tapatakam z HTC

Odpowiedz
Pytanko do znawcĂłw tematu.

Zamontowałem sobie inne radio w miejsce CD 30. Po włączeniu świateł wyświetlacz w radiu mocno przygasa co w słoneczny dzień troche mnie irytuje bo staje się mało czytelny.

Który kabelek w złaczy fakra jest za to odpowiedzialny ?? Mam zamiar go odłaczyć.
Odpowiedz
(2013-Cze-18, 15:29)marwisn link napisał(a):Pytanko do znawcĂłw tematu.

Zamontowałem sobie inne radio w miejsce CD 30. Po włączeniu świateł wyświetlacz w radiu mocno przygasa co w słoneczny dzień troche mnie irytuje bo staje się mało czytelny.

Który kabelek w złaczy fakra jest za to odpowiedzialny ?? Mam zamiar go odłaczyć.

Ĺźaden, bo to info chyba po CAN leci.

Pozostaje Ci zaprogramować sobie światła dzienne w UEC i REC wink
Odpowiedz
(2013-Cze-19, 12:37)Grisza link napisał(a):Pozostaje Ci zaprogramować sobie światła dzienne w UEC i REC

REC'a nie mam, a w ECU mam tylko pierwsze 3 warianty curve.

Dzisiaj postanowiłem poczytać instrukcję od radia smile .

Znalazłem gdzie sie ustawia poziom podświetlenia dla trybu nocnego i dziennego. Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Marcin a byłem przekonany, że kto jak kto ale Ty zawsze od instrukcji zaczynasz, nie chodzisz na skróty
Odpowiedz
Czytałem tylko, że gruba jak encyklopedia i w języku szekspira. Przegapiłem ten kawałek  32 .

A tak swoja drogą to radio ma standardowy zestaw kabli (bez żadnego konkretnego pod regulacje podświetlenia). Zastanawiam się skąd wie, że ma się ściemnić.

Odpowiedz
(2013-Cze-19, 14:32)marwisn link napisał(a):A tak swoja drogą to radio ma standardowy zestaw kabli (bez Ĺźadnego konkretnego pod regulacje podświetlenia). Zastanawiam się skąd wie, Ĺźe ma się ściemnić.

jak już wspominałem wcześniej: yes, we CAN wink
Odpowiedz
Tylko, Ĺźe to radio Pionieera. Nie ma CAN'a.

Tylko Stałe +12, + 12 po stacyjce, masa.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości