na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie Kaliope 125 60 628 2018-Sty-15, 07:45
Ostatni post: LWPM_
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 3 110 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  {ZB} Bluetooth przez AUX do CD30 mp3 karul 11 7 651 2017-Sie-28, 20:19
Ostatni post: Mietas
Ocena wątku:
  • 101 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania
(2013-Cze-20, 13:13)marwisn link napisał(a):Tylko, Ĺźe to radio Pionieera. Nie ma CAN'a.

Tylko Stałe +12, + 12 po stacyjce, masa.

mówimy o sygnale "świateł", a tego w wiązce do radia AH / ZB itd nie znajdziesz wink
Odpowiedz
Czy jest możliwośc wyłączenia automatycznego zgłaśniania radia ze wzrostem prędkości?
Moje radio zgłaśnia się za mocno i zawsze muszę korygować ręcznie.
Tapatakam z HTC

Odpowiedz
pyzdra1, wchodzisz w "settings", przechodzisz do "SDVC" - wybierasz jedną z wartości między 0 a 5 (im większa wartość tym większy poziom zgłaśniania wraz ze wzrostem prędkości).
Odpowiedz
(2013-Lut-06, 10:30)jacek_gti link napisał(a):Witam mam problem z radiem  CD 30 MP3, czyta mi tylko oryginalne płyty, nie czyta płyt mp3 czy płyt audio wypalanych w domu. Co moĹźe być przyczyną tego stanu rzeczy.  Jakieś pół roku temu wszystko działało, a teraz nagle wyskakuje CD Error.
Na 100% wina nośnika. Zwykłe/"komputerowe" CD-R stwarzają problemy ze względu na różnice w deskryptorze i grubości warstwy odbijającej laser i pewnie jeszcze dla czegoś ale aż tak głęboko nie wnikałem smile
Temat przerobiony na stacjonarnym Technicsie, odtwarzaczu w Renault i VW. Rozwiązaniem jest zakup płyty tzw CD specjalnie opisanej AUDIO lub MUSIC np takie cuś http://www.rad-wik.pl/index.php?p331,max...cake-25szt. Płyty nagrane na tym nośniku po pierwsze nie stwarzają żadnych problemów a po drugi nie rysują się tak jak zwykłe CD-R
Odpowiedz
mam CD30 MP3 w Zafira B z 2005 roku czy da radę spolszczyć bo tylko jest Eng i inne czy samemu czy tylko serwis ??
Odpowiedz
jeśli nie masz polskiego języka to niestety nic z tym nie zrobisz. ASO też nie jest w stanie wgrać polski język.
Odpowiedz
(2013-Wrz-11, 16:19)pawlonik link napisał(a):mam CD30 MP3 w Zafira B z 2005 roku czy da radę spolszczyć bo tylko jest Eng i inne czy samemu czy tylko serwis ??
Z własnego doświadczenia wiem, że jest taka możliwość, ale przy kolejnym rozruchu wszystko wraca do j. angielskiego.

Przy okazji też o coś zapytam.
Jaką mocą wyjściową dysponuje CD30 MP3?
Odpowiedz
(2013-Wrz-30, 15:04)WhiteBoy link napisał(a):Jaką mocą wyjściową dysponuje CD30 MP3?
4x20W  wink

Odpowiedz
Chciałem sobie zrobić AUX no i dziś wyciągam radio no i nie ma... Mam problem dotyczący płyt. Radio odtwarza płyty, ale niestety się przycina, i tak co chwilę prawie na każdej piosence. Czego to może być wina ( płyty nowe )? Da się to naprawić czy nie ?
Odpowiedz
(2013-Wrz-30, 19:05)ljabartosz link napisał(a):Mam problem dotyczący płyt. Radio odtwarza płyty, ale niestety się przycina, i tak co chwilę prawie na kaĹźdej piosence. Czego to moĹźe być wina ( płyty nowe )? Da się to naprawić czy nie ?

spróbuj "odsłuchać" kilka razy płytę czyszczącą (u mnie pomogło wink )
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości