na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie Kaliope 125 60 628 2018-Sty-15, 07:45
Ostatni post: LWPM_
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 3 110 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  {ZB} Bluetooth przez AUX do CD30 mp3 karul 11 7 651 2017-Sie-28, 20:19
Ostatni post: Mietas
Ocena wątku:
  • 101 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania
Witam , podpinam sie pod posta , kupilem ZB kilka dni temu i okazalo sie ze cd radio cosik szwankuje , mianowicie włozylem plyte do srodka i nie moge teraz odzyskac ponieważ przycisk "eject" nie reaguje ponadto czasami wciskajac ten przycisk pojawia sie na wyświetlaczu np. Bass . Czasami jak przyciskam bass to pojawia sie cos innego , czy ma ktos pojecie co sie moglo zepsuc .
Pozdrawiam 2
Odpowiedz
Witam , podpinam sie pod posta , kupilem ZB kilka dni temu i okazalo sie ze cd radio cosik szwankuje , mianowicie włozylem plyte do srodka i nie moge teraz odzyskac ponieważ przycisk "eject" nie reaguje ponadto czasami wciskajac ten przycisk pojawia sie na wyświetlaczu np. Bass . Czasami jak przyciskam bass to pojawia sie cos innego , czy ma ktos pojecie co sie moglo zepsuc .
Pozdrawiam 2
Odpowiedz
Bluetooth wraz z zestawem głośnomówiącym dedykowany pod CD30MP3. Możliwość regulacji głośności kontrolerami na kierownicy 

http://www.ebay.co.uk/itm/181303207987?s...1423.l2649

[Obrazek: a5702802dbf85986m.jpg] [Obrazek: 79aed02c2eae5e12m.jpg] [Obrazek: cbc848223a75a5e1m.jpg]

Odpowiedz
Witajcie.

Czy ktoś wie jak wyciągnąć z CAN'a sygnał odpowiadający za wyłączenie radia w momencie wyjęcia kluczyka ze stacyjki (a nie w momencie wyłączenia zapłonu). Jakiś adapter,  interfejs ??
Odpowiedz
Witam serdecznie.
Niedawno zakupiłem Zafire B z wyswietlaczem BID. Posiada polskie menu .Wszystko działa prawidłowo oprocz jednego. Co jakis czas wyswietla sie napis Extern-in i wtedy nie moge właczyc radia ani odpalic cd. Zgasze auto, odpale ponownie ( choc nie zawsze to pomoze) radio i cd dziala. Mija 10 min słuchania, radio sie Wył i wyskakuje znow napis Extern-in i z głosnikow wydobywa sie szum. I tak w kołko. Czasem jest tak ze caly dzien jezdzenia Zafirką mam bez muzyki tylko musze sie cieszyc napisem wyzej wymienionymsad
Znacie moze przyczyne?

Wiem co to jest External in i do czego słuzy.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Włącza ci się odbiór ze źródła zewnętrznego. Dasz radę włączyć i włączyć radio? Nie masz podpiętego jakiegoś odtwarzacza .mp3?

Sent from mobile.

Odpowiedz
A może zestaw głośnomówiący np parrot ?
Odpowiedz
hej . sorka za brak odp ale nie bylo mnie na miejscu smile
wiec tak problem jest caly czas ... szczerze to nawet nie probowalem tego naprawic.
właczyć i właczyc radio? sczerze nie wiem o co chodzi. Tez nie wiem jak zrobic aby radio niee szukalo tego parrotsmile
pozdrawiam
Odpowiedz
mp3 nie mam podłaczonego i nie mialem.
Odpowiedz
Mam wersję CD30 MP3 ustawioną na uruchamianie z zapłonem. Dziś podczas jazdy przestało działać, wyłączyło się. Dokładnie mówiąc zakładka z radiem jest pusta nic się w niej nie pojawia sad

Co się stało, lub co ja zrobiłem? Dodam, że jestem świeżym użytkownikiem Zafiry i tego radia.
Pomocy.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości