na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie Kaliope 125 60 628 2018-Sty-15, 07:45
Ostatni post: LWPM_
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 3 110 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  {ZB} Bluetooth przez AUX do CD30 mp3 karul 11 7 651 2017-Sie-28, 20:19
Ostatni post: Mietas
Ocena wątku:
  • 101 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania
JeĹźeli na przednim panelu radia widnieje napis CD30 MP3 to jak najbardziej, a jeĹźeli tylko CD30 to nie odtworzy pliku mp3
Odpowiedz
Dzięki.

Czyli pozostaje ewentualnie opcja wymiany radia lub transmiter?
Odpowiedz
(2015-Wrz-15, 12:06)Piteersoon link napisał(a):Czyli pozostaje ewentualnie opcja wymiany radia lub transmiter?

Dokładnie...
Odpowiedz
Gdyby ktoś szukał oryginalnego radia CD30 w idealnym stanie to mam jedno na zbyciu z mojej Zochy, kupiłem ramkę w kolorze deski z allegro i zamontowałem radio, które mi zostało z poprzedniego samochodu. Jakby co prosze o info na PW
Odpowiedz
Czy jeśli chcę wyjąć radio CD30 by wstawić jakieś niefirmowe to przed wyjęciem muszę to radio rozkodować? Jeśli tak, to jaka jest procedura?
Odpowiedz
Lepiej to zrobić, bo po "wyrwaniu" radia nie uda Ci się wylogować samego wyświetlacza, a do tego mogą się pojawiać komunikaty błędów.
Używając interfejsu diagnostycznego dostajesz się do radia i w opcjach programowania masz funkcję wyłączenia zabezpieczenia antykradzieżowego.
W ten sam sposób należy następnie włączyć zabezpieczenie programując wyświetlacz, ponieważ wylogowany wyświetlacz będzie zgłaszał błędy (pokazywał komunikaty).
Odpowiedz
(2016-Wrz-16, 08:38)Flora napisał(a): Lepiej to zrobić, bo po "wyrwaniu" radia nie uda Ci się wylogować samego wyświetlacza, a do tego mogą się pojawiać komunikaty błędĂłw.
Używając interfejsu diagnostycznego dostajesz się do radia i w opcjach programowania masz funkcję wyłączenia zabezpieczenia antykradzieżowego.
W ten sam sposób należy następnie włączyć zabezpieczenie programując wyświetlacz, ponieważ wylogowany wyświetlacz będzie zgłaszał błędy (pokazywał komunikaty).
Hmm, interfejsu nie posiadam. Da się to jakoś wyklikać samym radiem, tak jak w przypadku kodowania? (przycisk 'AS' itp.) Kod na CarPassie mam, oraz nadzieję, że on do tego się przyda bez op-coma.
Odpowiedz
Kod jest konieczny do wylogowania, ale bez interfejsu nic nie zrobisz.
Odpowiedz
(2016-Wrz-16, 10:19)Flora napisał(a): Kod jest konieczny do wylogowania, ale bez interfejsu nic nie zrobisz.
no to klops. Nie znam w okolicy nikogo z interfejscem do ZB. Czy może ktoś na szybko polecić jakiś tani kabelek do ZB i soft do niego zdolny do wylogowania radia?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości