na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytanie a zarazem wielka prośba o książkę. Jacko 8 1 632 2014-Mar-18, 12:02
Ostatni post: DANET
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Może głupie pytanie....
ale nie chcę kupować kompletów....jakie klucze będą potrzebne ,chodzi mi o numeracje i typ, do grzebania przy zośce....mam dużo kluczy,kompletów, ale nie mam torksów większych a chciałbym sobie pojedyńczo skompletować te najczęściej używane...grzebię sam przy aucie i potrzeba posiadania odpowiedniego klucza jest wymagająca
Odpowiedz
... jak pozbierasz do "kupy" te pojedyńcze klucze to wtedy wyjdzie Ci .............. komplet wink - pamiętaj od przybytku głowa nie boli, tylko czasami większy bałagan w garażu.  smile (to już zależy od charakteru i nawyków)
Odpowiedz
no właśnie, garaż mam mały a 3 szafki z kluczami i narzędziami już, płaskie,oczkowe,wygięte sręte, imbusy,nasadki, pojedyńcze wynalazki....dużo tego ...ale torxów dużych i nasadek brak....myślę że mam pod nosem sklep narzędziowy i mają yato na sztuki to sobie bym narazie te które najpotrzebniejsze do np.odkręcenia egr,pompy wody czy innych drobnych części zakupię na początek
Odpowiedz
proponuję Ci - kup sobie zestaw Torx-ów i nasadek (najlepiej w opakowaniu), a na pewno przy odrobinie konsekwencji nie będą zabierać miejsca w garażu. Będziesz miał pewność, że są one w jednym miejscu, a nie "walają" się  pojedyńczo po całym garażu.
Odpowiedz
czyli feng shui w garażu...nie dośc że kobieta nie ma wejścia do garażu to jak się dowie że trzymam tam porządek to mi wlezie bo będzie musiała to zobaczyć...ok, namówiłeś mnie, taka walizka 56 elementów yato upatrzona [Obrazek: 190985c70aedfd11med.jpg]
Odpowiedz
Brawo bandi1pl za odwagę   18 17
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości