na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Opel Zafira B Automatyczne włączanie świateł jak wyłączyć TheForce 6 576 2018-Sie-21, 22:30
Ostatni post: lukaszleski
  {B} Problem z radiem i wyświetlaczem Antol 5 506 2018-Sie-08, 14:45
Ostatni post: Antol
  {B} Radio - nie wyłącza się po wyłączeniu zapłonu pabloos 11 3 754 2018-Lip-20, 16:52
Ostatni post: Antol
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Usterka wyświetlacza ZB
Zdjęcie 
Witam wszystkich.
W mojej Zosi niestety zaczęła się dziać dziwna sprawa z wyświetlaczem.
 Po mrozach zaczęły się pojawiać znaczki idące od dołu do góry wyświetlacza. 
Ten proces postępuje niestety.
Z wiązu z tym mam pytanie, czy ktoś z Was już miał taki problem i jak sobie tym poradził?
Jeśli nie, to może ktoś ma wyświetlacz działający i bez wad na sprzedaż?
Pozdrawiam serdecznie!
regulacja biegĂłw zafira B

Odpowiedz
Niestety nic na to nie poradzisz, jest to fizyczne uszkodzenie wyświetlacza. Jak widać nie są to całe punkty, ale nieregularna pajęczyna. Bardzo możliwe, że pękła szybka pod polaryzatorem i masz niewielki wyciek, ale w tej sytuacji powiększy się on z czasem. Sprawdź czy lekki ucisk w miejscu uszkodzenia ma wpływ na prezentowany obraz.
Odpowiedz
Witam
Nie powiększa sie od ucisku.
Ale sam z siebie powolutku co jakis czas w przedziale tygodnia.
Trudno będę szukał wyświetlacza takiego samego i jesli sie uda to przełożę tylko sam ekran aby nie programować nowego bo nie mam sprzętu.
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz!
Odpowiedz
Jeśli się nie mylę to bez programowania się nie da. Wyświetlacz jest sparowany z radiem (przynajmniej tak jest z kolorowym wyświetlaczem).
Masz CarPass ?
Pamiętaj że musisz szukać wyświetlacza który jest już wylogowany i wyloguj swój przed wymianą.
Odpowiedz
Witam, ja chcę rozmontować inny sprawny wyświetlacz i wymienić tylko sam ekran bez ponownego programowania. 
Car pass mam ale interfejsu niestety nie, aby tylko przełożyć i zaprogramować.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości