na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tego jeszcze nie było... P1106 w Z20LET Błagam pomocy. Leniwiec 3 3 906 2016-Sty-22, 18:35
Ostatni post: oki Darek
  Zosia nie chcę jeĹşdzić. Z20LET :-( michaslipknot 3 2 366 2015-Lip-17, 20:20
Ostatni post: oki Darek
  {A} Skaczą obroty silnika i gaśnie. Zafira 2.0T OPC :-( Pomocy Leniwiec 21 10 621 2015-Lip-17, 12:58
Ostatni post: tomekmak
Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silnik na zimnym pali, na ciepłym gaśnie i nie odpala
Smutek 
Witam

Nie wiem co to może być.
Wróciłem normalnie z pracy zgasiłem Zafirę i gdy po godzinie chciałem podjechać do sklepu już nie odpaliłem.
Silnik normalnie kreci ale nie odpala.
Jak postoi dłużej silnik ostygnie odpala normalnie nawet gdy akumulator jest na wyczerpaniu.
Mam założony gaz od tygodnia, ale nic się nie działo a zrobiłem na nim z 300km
Gdy ostygnie i odpalę to normalnie chodzi potem przełącza się na gaz popracuje chwile i nagle gaśnie czyli tak w okolicach 50-60stp. potem postoi chwile i normalnie odpali jednak za chwile znowu gaśnie jak się zagrzeje, na samej benzynie dzieje się tak samo.
Sprawdziłem świece ale są bialutkie.
Jak z czytałem błędy to za pierwszym razem ją męczyłem dłużej żeby odpalić i aku padł i na kablach z drugiego auta tez próbowałem to były  takie:
P0560 - System Voltage Malfunction
 (08) - Not present

P1500 - Electronic Throttle Control Motor Failure
 (08) - Not present

P0530 - A/C Refrigerant Pressure Sensor Circuit High Input
 (01) - Not present

Jak wykasowałem odpaliłem i zgrałem błędy gdy sam zgasł to wyskoczył tylko 1 błąd:

P0530 - Obieg prądowy czujnika ciśnienia płynu chłodzącego systemu klimatyzacji - za silne wejście
 (01) - Nie występuje

Powoli tracę cierpliwość bo jak nie turbina i przeładowywanie to teraz to.

Może zna ktoś dobrego mechanika, elektryka w okolicach Zielonej Góry?

Z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Silnik na zimnym pali, na ciepłym gaśnie i nie odpala - przez Energy24 - 2017-Sty-29, 10:13

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości