na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opony letnie, zimowe i całoroczne JaGoDkA 37 12 231 2018-Lip-24, 10:02
Ostatni post: fanrp
  Gdzie warto kupować teraz opony? Kkrzysztof 10 851 2017-Lis-27, 11:53
Ostatni post: QRZOL
  [A,B,C] Opony zimowe - polecane typy, rodzaje, jakich firm racool 68 22 295 2016-Lut-09, 08:18
Ostatni post: Banasnv
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{Info} Opony Zimowe 205/55R16 91T NOKIAN WR D3
W najnowszym numerze gazety Motor można znaleźć testy opon zimowych gdzie Nokian WR D4 zajął 3 miejsce a Michelin ALPIN 5 miejsce 6.
Czyli jak to powiedziałeś "średnia półka" - nieźle sobie radzi z najwyższą półką.

Kiedyś jedynymi wiarygodnymi testami opon były testy ADAC ale to już jest przeszłość.
Byłem kiedyś na takich testach opon i wiem jak się to odbywa. Rzadko wyniki takich testów sprawdzają się w rzeczywistości.
Ale o tym możemy sobie pogadać na VII OZKZ przy dobrym trunku. smile

Jeżeli twierdzisz, że Pirelli są takie przereklamowane to wytłumacz mi dlaczego Pirelli posiada kilkaset homologacji i to w klasie premium, a homologacje opon Nokian zamkną się w liczbie kilkunastu? Kto jak kto, ale producenci samochodów raczej znają się na oponach i za byle jaki produkt nie przyznają homologacji smile
Odpowiedz
Cwaniak czyli dokonałem dobrego zakupu ja 3 miejsce zajęły Nokiany  smile
Odpowiedz
(2018-Sty-05, 19:14)QRZOL napisał(a): Cwaniak czyli dokonałem dobrego zakupu ja 3 miejsce zajęły Nokiany  smile

Maciek dokonałeś "bardzo dobrego" wyboru  smile

(2018-Sty-05, 18:49)Krasnal napisał(a): Ale o tym moĹźemy sobie pogadać na VII OZKZ przy dobrym trunku. smile

Masz rację  biggrin
Odpowiedz
Panowie ale taka dyskusja nie prowadzi do Ĺźadnych wnioskĂłw.

Tak samo możemy pogadać o producentach lapków i kto jest "ach" a kto "be"

Też mam Nokiany bo akurat wtedy jak szukałem trafiła się fajna promocja na nie, a po drugie, miałem kiedyś letnie nokiany i na prawdę byłem z nich zadowolony. A co się tyczy Pirelli ?? No cóż za coś te ceny trzeba płacić, ale nie każdego na to stać ...
Odpowiedz
(2018-Sty-05, 23:26)celius napisał(a): TeĹź mam Nokiany bo akurat wtedy jak szukałem trafiła się fajna promocja na nie, a po drugie, miałem kiedyś letnie nokiany i na prawdę byłem z nich zadowolony. A co się tyczy Pirelli ?? No cóş za coś te ceny trzeba płacić, ale nie kaĹźdego na to stać ...

Pirelli drogie?  Model sotto zero 2 na oponeo jest za 295 zł, snow Control III po 306,  oraz Sotto zero 3 po 321 zł taniej niż Nokiany. Za które płaciłem chyba 340 zł. Może źle zrobiłem ale sugerowałem się etykietą oraz opiniami użytkowników w necie,  nie koniecznie tych z oponeo.
Odpowiedz
no ja za Nokiany płaciłem dokładnie 1036 zł za 4 sztuki więc wychodzi mi po ok 260 zł sztuka.
Odpowiedz
(2018-Sty-06, 15:03)celius napisał(a): no ja za Nokiany płaciłem dokładnie 1036 zł za 4 sztuki więc wychodzi mi po ok 260 zł sztuka.

Tylko że ja piszę o Nokian WR D4 205/55 R16
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości