na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Jaki akumulator? DobĂłr akumulatora dla ZB jacekolejnik01 99 24 507 2018-Lis-06, 15:09
Ostatni post: Krasnal
  {B} Akumulator a ładowanie - wymiana doświadczeń, spostrzeĹźeń marian329 66 20 351 2013-Mar-23, 13:36
Ostatni post: Mundurowy
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Akumulator pada po 5 dniach
Oglądałem filmik jak dobrać się do tej wiązki z drzwi, widzę że nie będzie z tym problemu, jak pogoda pozwoli to zajrzę tam..
Podobno często jest problem z czujnikami światła, które się mieszczą gdzieś w zamkach drzwi..nie mam pojęcia.
Jeśli by kogoś interesowało jak dobrać się do mikro styku do otwierania klapy bagażnika to naprawdę nie ma problemu z tym. Podstawa to zdjąć tapicerkę od środka (tapicerka na zatrzaskach po bokach śmiało ciągnąć uważać tylko na dwa kołki, które są na środku około pomieszczenia na trójkąt mogą pęknąć mnie się udało hehe , oczywiście wykręcamy wkręty..) Od wewnątrz odkręcamy srebrną listwę (plastyk) do którego jest zamocowany mikro styk na zatrzaski. Żeby go wyciągnąć z listwy trzeba uważać można połamać. Ściągamy gumową osłonę i praktycznie nie mamy nic prócz ruchomego plastyku ,błotka i wilgoci (dlatego zimą zamarza i problem z zamykaniem klapy) Cały przełącznik jest w jednej całości zalany. Podejrzewam,że zawsze tam będzie powstawała wilgoć (szkoda że od tyłu nie nawierciłem parę cieniutkich otworów,żeby powietrze się dostawało) Całą osłonę gumową uszczelniłem sylikonem do szyb.. I po ptokach..[Obrazek: smile.png]

Oglądałem filmik jak dobrać się do tej wiązki z drzwi, widzę że nie będzie z tym problemu, jak pogoda pozwoli to zajrzę tam..
Podobno często jest problem z czujnikami światła, które się mieszczą gdzieś w zamkach drzwi..nie mam pojęcia.
Jeśli by kogoś interesowało jak dobrać się do mikro styku do otwierania klapy bagażnika to naprawdę nie ma problemu z tym. Podstawa to zdjąć tapicerkę od środka (tapicerka na zatrzaskach po bokach śmiało ciągnąć uważać tylko na dwa kołki, które są na środku około pomieszczenia na trójkąt mogą pęknąć mnie się udało hehe , oczywiście wykręcamy wkręty..) Od wewnątrz odkręcamy srebrną listwę (plastyk) do którego jest zamocowany mikro styk na zatrzaski. Żeby go wyciągnąć z listwy trzeba uważać można połamać. Ściągamy gumową osłonę i praktycznie nie mamy nic prócz ruchomego plastyku ,błotka i wilgoci (dlatego zimą zamarza i problem z zamykaniem klapy) Cały przełącznik jest w jednej całości zalany. Podejrzewam,że zawsze tam będzie powstawała wilgoć (szkoda że od tyłu nie nawierciłem parę cieniutkich otworów,żeby powietrze się dostawało) Całą osłonę gumową uszczelniłem sylikonem do szyb.. I po ptokach..[Obrazek: smile.png]

(2017-Lut-26, 21:28)sebastian.k napisał(a): Wpisz wiazka w forumowa wyszukiwarkę i masz na drugiej pozycji tutka

Seba..Nie mogę znaleźć, albo jedno piwo za dużo..hehehe[Obrazek: biggrin.png]
Odpowiedz
Koledzy, sprawa rozwiązana. Aku który się w Zośce rozładowywał a,którego przełożyłem do Reni padnięty. Dzisiaj nawet centralny nie zadziałał. Jutro do reklamacji. Aku z Reni w Zośce działa bez zarzutów (jak na dzień dzisiejszy hehe) Jeszcze muszę rozwiązać problem z oświetleniem w aucie, które mi nie działa przy otwartych lewych tylnych drzwiach...
sebastian.k. Dzisiaj korzystając z pięknej wiosennej pogody dobrałem się do tej wiązki z drzwi i w progu, naprawdę jest wszystko OK. Widocznie muszę szukać problem w czujniku, tylko gdzie on jestHuh?Huh?
Odpowiedz
Chciałbym jeszcze podziękować kolegom za pomoc i wpisy w moim poście...DZIĘKUJE
Odpowiedz
(2017-Lut-27, 15:17)bogumil67 napisał(a): Koledzy, sprawa rozwiązana. Aku ktĂłry się w Zośce rozładowywał a,ktĂłrego przełoĹźyłem do Reni padnięty. Dzisiaj nawet centralny nie zadziałał. Jutro do reklamacji.

A nie można było tak od razu oddać aku do reklamacji ?
Odpowiedz
(2017-Lut-28, 07:50)mini-max napisał(a):
(2017-Lut-27, 15:17)bogumil67 napisał(a): Koledzy, sprawa rozwiązana. Aku ktĂłry się w Zośce rozładowywał a,ktĂłrego przełoĹźyłem do Reni padnięty. Dzisiaj nawet centralny nie zadziałał. Jutro do reklamacji.

A nie można było tak od razu oddać aku do reklamacji ?

Wolałem się upewnić w 100% żeby mi gościu przy reklamacji ściemy nie robił...Wiesz jak oni patrzą jak masz co zwrócić [Obrazek: angry.gif]

Niepokoi mnie jeszcze brak tego światła
Odpowiedz
Problem z oświetleniem z tyłu. Patrz wiązka drzwi tył.
PozdrĂłwka
Odpowiedz
(2017-Lut-28, 21:44)tEREk napisał(a): Problem z oświetleniem z tyłu. Patrz wiązka drzwi tył.
PozdrĂłwka

Jeżeli chodzi ci o wiązkę, która idzie z drzwi do progu to patrzyłem...wszystko całe
Odpowiedz
Koledzy o co tu chodzi i skąd się to bierze.Nie mogę wyczaić, ale cyferki raczej wyświetlają się po wypaleniu DPF

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości