na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD70Navi} - Problem tEREk 0 1 202 2013-Cze-27, 12:47
Ostatni post: tEREk
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ekran w CD70Navi
Czy jest jakaś możliwość ustawienia jasności ekranu CD70Navi tak aby nie raził w chwili wejścia do auta o zmierzchu i włączeniu go gdy nie odpalamy samochodu. Chodzi mi o to że wieczorem jak jadę autem to mam włączony tryb nocny ekranu. Gdy zatrzymam się i na przykład czekam w aucie na kogoś i wyłączę zapłon nie wyjmując kluczyka ze stacyjki to jest ok bo ekran dalej jest w trybie nocnym. Ale jak wyjmę kluczyk to ekran automatycznie świeci w trybie dziennym co razi po oczach. Póki co radzę sobie w ten sposób że zakrywam ekran jeśli świeci jak w trybie dziennym na postoju  smile Nadmieniam że cały czas chodzi mi o postój auta z wyłączonym zapłonem. Zastanawiam się czy można to jakoś ominąć.
Odpowiedz
Możesz wymusić w ustawieniach pracę w trybie nocnym.
Odpowiedz
To też jest pomysł. W sumie kilka ruchów ręką i już jest stały tryb nocny  smile albo pozostaje pielucha do zakrycia ekranu  razz
Odpowiedz
Ja mam wyświetlacz GID (chyba tak się nazywa) i też mam go non stop na nocnym. Dzienny jest za jaskrawy (tło bursztynowe) i nie podoba mi sie to.
Odpowiedz
Z GIDem jest trochę inaczej. CID w nocy oświetla cały samochód.
Odpowiedz
(2017-Mar-04, 14:45)celius napisał(a): Ja mam wyświetlacz GID (chyba tak się nazywa) i też mam go non stop na nocnym. Dzienny jest za jaskrawy (tło bursztynowe) i nie podoba mi sie to.

A ja mam na odwrót w moim GID, ciągle na trybie dziennym,  tryb nocny za cholere nie podoba mi się  wink
Odpowiedz
(2017-Mar-04, 21:47)Mucha napisał(a):
(2017-Mar-04, 14:45)celius napisał(a): Ja mam wyświetlacz GID (chyba tak się nazywa) i też mam go non stop na nocnym. Dzienny jest za jaskrawy (tło bursztynowe) i nie podoba mi sie to.

A ja mam na odwrót w moim GID, ciągle na trybie dziennym,  tryb nocny za cholere nie podoba mi się  wink

Czyli Ty nie możesz jeździć moją, a ja Twoją bo się będziemy denerwować 27
Albo musze pamiętać, zanim ugoszczę Cię w mojej muszę zmienić tryb wyświetlacza 25
Odpowiedz
(2017-Mar-05, 12:27)celius napisał(a):
(2017-Mar-04, 21:47)Mucha napisał(a):

Czyli Ty nie możesz jeździć moją, a ja Twoją bo się będziemy denerwować 27
Albo musze pamiętać, zanim ugoszczę Cię w mojej muszę zmienić tryb wyświetlacza 25

Spokojnie,  wezmę nerwosol i jakoś to będzie  biggrin
Odpowiedz
Albo pieluchę  wink
Odpowiedz
Czy pokrętło od podświetlenia wskaźników nie działa na ekran ?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości