na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Nie działają swiatła cofania oraz czujniki parkowania tył sadek 3 1 751 2017-Sty-06, 05:20
Ostatni post: Flora
  {B} Problem z tylnymi światłami tOmki 5 1 116 2016-Wrz-13, 17:02
Ostatni post: tOmki
  {B}Problem z światłami długimi kr1s1983 3 1 091 2013-Paż-30, 18:32
Ostatni post: robet
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} odprowadzanie swiatłami
Witam orientuje się ktoś może czy jest opcja włączenia op-comem czegoś takiego jak odprowadzanie światłami?
Odpowiedz
Spróbuj po wyjęciu kluczyka i otwarciu drzwi kierowcy mrugnąć światłami drogowymi ;-)
OP-COMem nie trzeba nic aktywować.
Odpowiedz
(2017-Mar-16, 20:51)Flora napisał(a): SprĂłbuj po wyjęciu kluczyka i otwarciu drzwi kierowcy mrugnąć światłami drogowymi ;-)
OP-COMem nie trzeba nic aktywować.

no właśnie tak działa ale chciałbym żeby to się robiło z ałtomatu tak jak w innych autach biggrin
Odpowiedz
A na jakiej podstawie elektronika miałaby się domyślić, że ma włączyć oświetlenie?
Odpowiedz
(2017-Mar-16, 21:34)Flora napisał(a): A na jakiej podstawie elektronika miałaby się domyślić, Ĺźe ma włączyć oświetlenie?

No własnie niewiem na jakiej zasadzie działa to w innych autach
Odpowiedz
Może więc jednak działa inaczej niż Ci się wydaje. Gdzie widziałeś taką funkcjonalność?
Odpowiedz
Ja w moim mr. lancelocie mam przerobione soczewki na dzienne że świecą z zapłonem a jak zgaszę auto i wyciągnę kluczyk jeszcze 10 sekund podświetlają drogę, nic bardziej prostego u mnie jest założony przekaźnik czasowy.
Odpowiedz
U mnie w golutkiej Pandzie funkcja taka działa po włączeniu tzw "blindy" czyli krótkim włączeniu świateł drogowych. Niestety w ZA tego nie mam a czasem by się przydało. sad
Jak dobrze pamiętam to OKI robił takie moduły dla ZA (to tak dla tych którzy by szukali coś podobnego do tego modelu)
Odpowiedz
Witam, jak wiadomo po mrugnięciu długimi zosia odprowadza nas do domu. Czy istnieje możliwość zaprogramowania tej funkcji, żeby światła (mijania lub przeciwmgłowe) włączały się przy otwarciu/zamknięciu drzwi z pilota centralnego zamka?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości