na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Ciężko wchodzi 2 bieg kamilwml 9 2 704 2017-Lis-01, 23:25
Ostatni post: pablito999
Smutek {A} Biegi wchodzą gładko, ale... auto stoi w miejscu miharu 1 690 2017-Maj-31, 13:41
Ostatni post: miharu
  {A} auto odpala ale nie jedzie ekmir 11 3 419 2016-Lut-11, 07:00
Ostatni post: gRZENIU
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Pierwszy i drugi bieg nie wchodzą w trakcie jazdy
Cześć,

mam problem z moją Zafirą. Wybierak wymieniony, wszystko działa sprawnie. Linki pod aku sprawdzone i działają bez zarzutu. Problem jest taki, że gdy auto jedzie, przy wciśniętym sprzęgle nie mogę wrzucić dwójki. Na postoju żaden problem. Z jedynką jest podobnie. Czy może mi ktoś pomóc? Strasznie mnie to irytuje. sad

Dzięki,

J.
Odpowiedz
Cześć,

Gdyby ktoś miał taki problem jak ja, to opowiem jak się sam rozwiązał. Gdy silnik się rozgrzał i na trasie zapomniałem, ze nie wchodzi dwójka, wrzuciłem ja - coś strasznie zgrzytnęlo - taki dźwięk jest w niektórych autach jak podczas delikatnej jazdy wrzuca sie wsteczny. Od tamtej pory spokój. Pewnie rozpadł sie synchronizator, ale auto jeździ i już biegi wchodzą luźno i przyjemnie.

PS. Nie ja pisałem tytuł tego tematu, wiec błąd, który jest w tytule nie jest moja sprawka. Nie mniej jednak, jeżeli, któryś Admin to zauważy - proszę o korektę błędu bo straszny wstyd. Dzięki.

J.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Cześć,
mam znowu problem ze skrzynią i się chyba z wymianą nie obędzie. Czy ktoś może mi powiedzieć jaką skrzynię mam kupić? Chciałbym już to zrobić i zapomnieć. Mój VIN: W0L0TGF7552023391. Pomocy. Jedynka i dwójka to jeden zgrzyt. Synchronizatorów pewnie już brak.
Odpowiedz
FR8 = PRZEŁOŻENIE PRZEKŁADNI GŁÓWNEJ 4.17 (FRT)

MG1 = RĘCZNA SKRZYNIA BIEGÓW,5 BIEGOWA,TYPU F23
Odpowiedz
Czyli kupię jakąkolwiek F23 o przełożeniu FR8 i będzie pasować?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości