na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Naprawa modułu Cim zafira B, astra H KrystianGTD 4 1 601 2017-Gru-23, 16:10
Ostatni post: Ari17
  {B} Moduł świec Ĺźarowych (A147) w 1.9 cdti – schemat, czas grzania Kaliope 8 9 112 2017-Sty-13, 12:26
Ostatni post: pietras8787
Smutek {B} problem z modułam komfortu lukaszleski 2 901 2016-Wrz-02, 19:33
Ostatni post: lukaszleski
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Moduł domykania szyb
No i wreszcie biggrin moduł założony i działa jak powinien biggrin biggrin biggrin
Odpowiedz
A co było powodem ze nie działał?
Odpowiedz
Inny kabel niż w instrukcji. Trzeba było szukać. W moim przypadku podpiąłem się do sygnałowego (brązowy z czarnym paskiem) do plusa przy zamykaniu zamka (biały z grubym szarym paskiem) i oczywiście do masy.
Odpowiedz
A czy jak jest moduł to szyby da sie również otworzyć i zamknąć z pilota jak do tej pory. I czy z przycisku też sie zamykaja i otwieraja same po jego przytrzymaniu i puszczeniu. Mi moduł też nie działa, dzisiaj podłączyłam zgodnie z instrukcją czyli jest w niej błąd.
Odpowiedz
(2017-Mar-31, 19:23)sieMo23 napisał(a): A czy jak jest moduł to szyby da sie rĂłwnieĹź otworzyć i zamknąć z pilota jak do tej pory. I czy z przycisku teĹź sie zamykaja i otwieraja same po jego przytrzymaniu i puszczeniu. Mi moduł teĹź nie działa, dzisiaj podłączyłam zgodnie z instrukcją czyli jest w niej błąd.

Nie bardzo wiem o co ci chodzi. Ten moduł zamyka okna automatycznie wraz z zamykaniem zamków drzwi. Z pilota możesz otworzyć okna ale to się łączy z otwarciem zamków a jak będziesz chciał z powrotem zamknąć auto to znowu się szyby zamkną automatycznie. Z przycisku działa wszystko tak jak przed montażem modułu. Podobno są moduły którymi da się uchylać szyby ale ja takiego nie mam.
Odpowiedz
O to mi chodziło właśnie. Będę kombinował u siebie.
Odpowiedz
Spróbuj tak jak zrobiłem u mnie, plus weź z białego przewodu z szerszym szarym paskiem (w wiązce wchodzącej do drzwi są dwa białe przewody z szarymi paskami) ja musiałem podpiąć się do tego z szerszym paskiem.
Odpowiedz
Ok, dzięki. W wolnej chwili będę próbował
Odpowiedz
Życzę powodzenia
Odpowiedz
Moduł zamontowany, wszystko działa jak należy. Fajna sprawa, dałem włącznik na masie i w każdej chwili mogę wrócić do opcji fabrycznej.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości