na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 2 792 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  {A} Wymiana oryginalnego radia na inne radio niefabryczne Kaliope 58 39 053 2017-Paż-21, 19:25
Ostatni post: pietras8787
  Niefabryczne radio na androidzie grzelon 13 3 604 2017-Sty-03, 07:11
Ostatni post: roni25
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radio z Aliexpress (pytanie)
Witajcie
Czy ktoś z Was zmieniał oryginalne radio na coś w stylu poniższego ? Chodzi mi o to jak to wszystko będzie spasowane i czy z instalacją jest problem

4G LTE Samochód DVD Android 6.0.1 Dla Opel Vectra Zafira Ab C Astra Corsa Meriva Antara Octa Rdzeń 2 GB RAM GPS Navigation Radio BT
LINK: s.aliexpress.com/UF77zqu6
(from AliExpress Android)

To mój pierwszy post więc jeżeli popełniłem jakieś rażące błędy to wybaczcie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
... może najpierw uzupełnisz swój profil, bo nawet nie wiadomo w jakiej Zośce chcesz zmieniać radio  Huh
Odpowiedz
@Zmudziak z tego co widać to podejdzie tylko do ZB, no chyba że będziesz zmieniał wszystko tak jak kolega @gRZENIU

http://www.klubzafira.pl/forum/showthread.php?tid=8050

Z tyłu widzę kostkę ISO - co jest sygnałem że nie będzie większego problemu z podłączeniem.
Odpowiedz
Ok dzięki, tak chodziło o Zafire B z 2007 roku. Pozostaje tylko przekonać żonę smile chociaż zastanawiam się czy to radio nie będzie zbyt 'wiesniackie'

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Powinno ożywić oplowskie wnętrze, które w ZB i tak jest o niebo lepsze niż do ZA.... jednak wciąż brakuje.
Odpowiedz
Ja musiałem wywalić blachę mocującą (koszyk?) i troszkę podciąć górną część wewnętrzną plastiku.
Trochę zabawy jest z upchnięciem kabli (co nie potrzebujesz to od razu się pozbądź).
I będziesz potrzebował zasilania do przedwzmacniacza w antenie radiowej (separator antenowy)
Odpowiedz
Witam podepnę się pod wątek.

Kupiłem takie radio:
https://pl.aliexpress.com/item/Android-6...0.0.d3uFZq

Używam pół roku i generalnie jestem zadowolony.

Mam tylko pytane o zasilanie. Radio wyłącza się po wyjęciu kluczyka i nie a się go włączyć włącznikiem. Musze włożyć kluczyk i przekręcić, chyba na pozycję 1 wystarczy.
Wiem że to jakoś się da ogarnąć aby było tak jak w starym radiu. Czy ktoś może to przerabiał?

Dzięki za sugestie.
Odpowiedz
W zafirze A wystarczyło przeciąć i połączyć zamiennie przewody żółty z czerwonym . Czy to się  sprawdzi u Ciebie i jaką masz zafirę nie wiem .
Odpowiedz
Mam zafirę B, i wszędzie czytam o tych przewodach, ale jakoś nie mogę zakumać o co z tym chodzi. Czytałem też inna wersję, że trzeba zamienić kable we wtyczce ISO 4-ty z 7-ym. Zaraz będe próbować.
Odpowiedz
Żeby nie ciąć oryginalnych przewodów warto zakupić kostkę ISO i przewody przeciąć i zamienić w niej .
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości