na dół
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} owiewki heko
(2017-Kwi-10, 10:40)syska napisał(a): .......więc inwestuję  wink

brawo za męską decyzję  smile wink
Odpowiedz
Spoko, spoko  smile znając moje szczęście to albo uszkodzone dostanę albo sam przy montażu coś zmaszczę  wink Jeśli sam się za to zabiorę to obowiązkowo ziółka przed montażem (nie mylić z ziołem)  biggrin
Odpowiedz
Pytanie do posiadaczy owiewek w Zosi. Czy zakładaliście blaszki zabezpieczające owiewki a jeśli tak to w które miejsca najlepiej założyć te blaszki i czy zaczep blaszki ma być skierowany na owiewkę czy odwrotnie?
Odpowiedz
Dałem po jednej blaszce w owiewkę na łuku (przejście z poziomu w ukos) ale dołożyłem taśmy klejącej dwustronnej . Zaczep skierowany jest do owiewki żeby przy demontażu nie porwał uszczelki .
Odpowiedz
Ok. Dziękuję za pomocną informację  smile
Odpowiedz
(2017-Cze-08, 15:18)syska napisał(a): Ok. Dziękuję za pomocną informację  smile
 Jaki koszt takiej modyfikancji biggrin pozdrawiam
Odpowiedz
Duży uśmiech 
W HEKO wraz z przesyłką za przód i tył zapłaciłem 116 zeta
Odpowiedz
(2017-Cze-08, 16:55)syska napisał(a): W HEKO wraz z przesyłką za przĂłd i tył zapłaciłem 116 zeta

Dzięki  biggrin
Odpowiedz
Spoko  smile Jutro albo w niedzielę w zależności od czasu będę próbował własnoręcznie je zamontować  wink
Odpowiedz
Owiewki zamontowane :-) co widać na zlocie. U mnie blaszki zabezpieczające musiały być zamontowane. Na początku szyby wariowały ale po kilku razach się "przyzwyczaiły" i jest już ok. Jestem zadowolony :-)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości