na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} 1.9 CDTI - Z19DTH - Silnik gaśnie w czasie jazdy ! Mundurowy 15 9 912 2018-Paż-30, 21:45
Ostatni post: krzygys
Informacja {B} 1.9 CDTI - Z19DT -  [FIXED] Po odpaleniu chwilę chodzi, dławi się i gaśnie archanos 1 259 2018-Maj-12, 11:30
Ostatni post: Mucha
  {B} 1.9 CDTI - Z19DT - Żółta lub czerwona kontrolka oleju Aston 49 30 995 2017-Gru-07, 20:50
Ostatni post: Protas
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{Info} PILNA SPRAWA! Nie mogę odkręcić filtra oleju!
Witam, 
Spuściłem olej, wziąłem się za filtr a tu nic.. totalnie nie idzie.. łańcuszkowym nie dam rady - jakieś sposoby macie?
PS: Nie podjadę do mechanika bo nie ufam polskim mechanikom i nie będę drugi raz zalewał starego oleju. 
PS2: Auto dopiero kupione więc proszę nie winić mnie za dokręcenie filtra na "chama"
Pozdrawiam.
Odpowiedz
ja obudowe filtra odkręcam gedorem ale rozmiaru nie pamiętam 22 może większy i idzie bez najmniejszych problemów
Odpowiedz
(2017-Kwi-11, 18:07)Striker napisał(a): Witam, 
Spuściłem olej, wziąłem się za filtr a tu nic.. totalnie nie idzie.. łańcuszkowym nie dam rady - jakieś sposoby macie?
PS: Nie podjadę do mechanika bo nie ufam polskim mechanikom i nie będę drugi raz zalewał starego oleju. 
PS2: Auto dopiero kupione więc proszę nie winić mnie za dokręcenie filtra na "chama"
Pozdrawiam.

Raz kiedyś mi zapiekło to użyłem żabki montażowej. Tylko delikatnie.
Odpowiedz
Ten film powinien Ci pomóc . 
Odpowiedz
Poszła, dziękuję bardzo wszystkim za podpowiedzi wink
Odpowiedz
Był problem z odkręceniem tej czarnej plastikowej puszki? Tam chyba jest na klucz 32mm? I nie chciało iść?
Odpowiedz
Dokładnie, wszystko się jakoś "rozginało" i nie chciało zejść.. w końcu poszło kluczem "żabką" wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości