na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Dziurawe przewody metalowe przy maglownicy roberto 4 349 2018-Wrz-06, 20:51
Ostatni post: roberto
  {A} Wymiana poduszek ramy zawieszenia - porady slawek 11 10 583 2018-Sie-23, 22:43
Ostatni post: ekmir
  {A} Układ hamulcowy - usterki, diagnoza, wymiana zuĹźytych elementĂłw, naprawa fabidan 79 28 869 2018-Lip-01, 21:22
Ostatni post: rafael
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Wymiana maglownicy w Zafira A krok po kroku
Witajcie,

Szukałem szukałem ale niestety nie znalazłem. Czy ktoś ma lub znalazł opis wymiany maglownicy kto po kroku w Zafira A ? Robię małe rozeznanie w tym temacie, ponieważ czeka mnie wymiana.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Ustaw kierownicę na środku koła na wprost, rozpinasz wał kierownicy od maglownicy przy podłodze (jedna śruba klucz 13)
Podnosisz samochód, zdejmujesz koła, rozpinasz drążki kierownicy od zwrotnic i odkręcasz łączniki drążka stabilizatora.
Opuszczasz sanki do dołu ( tzn. luzujesz sanki z przodu nie odkręcając całkowicie śrub i odkręcasz sanki z tyłu)
Odkręcasz przewody ciśnieniowe i maglownicę od sanek i wyciągasz całość przez prawe koło.
Mniej więcej tak z grubsza.
Ogólnie mnie nie udało się wyciągnąć maglownicy bez opuszczenia sanek chyba że ktoś ma jakiś patent na to.
Odpowiedz
Wielkie dzięki smile!!!!!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości