na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} szyba drzwi prawych tylnich syska 7 733 2016-Sie-04, 17:38
Ostatni post: Kaliope
  {B} Lampy tylne krzysiek102 0 501 2016-Lut-28, 18:21
Ostatni post: krzysiek102
  {B} Schemat złącza elektrycznego drzwi przednich padonis 19 4 164 2016-Sty-02, 11:26
Ostatni post: Kaliope
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Blokujące drzwi tylne
Oczko 
Mam pewien problem od jakiegoś czasu nie mogę otworzyć tylnych lewych drzwi na włączonym zapłonie. Dzisiaj wymieniłem wiązkę zakupioną od kolegi tEREk
Odzyskałem głośnik niestety drzwi dalej nie da się otworzyć na odpalonym aucie. Pytanie czy ktoś przerabiał podobny temat? i gdzie szukać przyczyny? zastanawiam się czy sam zamek się nie sypnął.
[url=http://www.klubzafira.pl/forum/member.php?action=profile&uid=24][/url]
Odpowiedz
Dzisiaj podpinałem op-coma brak błędów. W blokach pomiarowych wyszło mi że sygnał jest jak się pociągnie za klamkę, niestety zamek dalej się nie otwiera. Doszło jeszcze że nawet na wyłączonym zapłonie od środka nie da się otworzyć pozostaje tylko z zewnątrz otwieranie sad
Orientuje się ktoś może czy jak jest uwalony zamek w drzwiach to będą błędy widoczne?
I czy zamek powinien mieć te same numery oraz te 2 litery?
Odpowiedz
Jak na razie drzwi działają. smile
Pomogło rozebranie tapicerki i wykręcenie zamka,  wygląda na to że poruszanie wtyczek rozwiązało problem. 
 Za to pojawił się problem  jak szukałem zamka z 7 pinami bo nigdzie nie znalazłem. Na szczęście na chwile obecną nie potrzebuję. biggrin
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości