na dół
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{Info} Komputer i spalanie chwilowe
Witam jestem świeżym użytkownikiem Zafiry B 2008 rok i mam do kolegów pytanie czy na takim wyświetlaczu powinno wyświetlać się spalanie chwilowe ?? Nie mogę tego znaleźć w ustawieniach komputera, w BC1 i BC2 wyświetla mi spalanie średnie ??

[Obrazek: 3ec3fa78ab0b3297f2a86e31f47cabc4.jpg][Obrazek: 5177a3b455d37c92db9195b3a0377d32.jpg]

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Zdjęcie 
Witam, te informacje powinny się wyświetlać na głównym menu, choć nie miałem odczynienia z tym typem wyświetlacza. 
Zawsze możesz wejść w ukryte menu (link nizej) 

i tam masz różne informacje - przechodzisz na taką zakładkę 

.png   CIS1.png (Rozmiar: 291.29 KB / Pobrań: 10)
Tam masz wszystkie informacje o spalaniu.
Odpowiedz
No właśnie w tym problem ze nie wyświetlają się na głównym ekranie i zastanawiam się gdzie można to włączyć chodzi o to żebym wiedział jakie jest spalanie i ile zostało jeszcze km do przejechania bez wchodzenia w inne menu.

Odpowiedz
Dowiedziałem się ,że kolega z pracy ten sam problem miał w Astrze H, ale przy przeglądzie serwisowym w ASO  wgrali mu to za przysłowiową flaszkę. Niestety nie znam normalnej ceny za tą usługę, spróbuj może u kogoś kto ma interfejs diagnostyczny do opla - op-com albo tech 2, a na pewno wyjdzie taniej .  wink
Odpowiedz
(2017-Maj-17, 14:05)lukaszleski napisał(a): Dowiedziałem się ,że kolega z pracy ten sam problem miał w Astrze H, ale przy przeglądzie serwisowym w ASO  wgrali mu to za przysłowiową flaszkę. Niestety nie znam normalnej ceny za tą usługę, spróbuj może u kogoś kto ma interfejs diagnostyczny do opla - op-com albo tech 2, a na pewno wyjdzie taniej .  wink
Ok dzięki poczytałem i faktycznie da się to chyba odpalić w opcjach komputera.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości