na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {C} stream bluetooth navi 900 rubi20ne 0 821 2016-Lip-11, 06:45
Ostatni post: rubi20ne
  {C} - zmiana kolorystyki tematy graficzne skórki skiny Navi-600 Navi 900 endzi 2 4 899 2014-Lis-25, 19:05
Ostatni post: KMY
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{C} Navi 650 książka adresowa
Co trzeba zrobić aby na liście połączeń (Odebrane, Wybierane) i w książce adresowej radia pojawiały się nazwy kontaktów a nie tylko numery telefonów ?
W smartfonie (Android) nie udało mi się znaleźć właściwej opcji  razz
Opel Zafira Tourer 1,4 NET 157 KM, 273 Nm chytry
Renault Clio III 1,2 TCE 135 KM
Odpowiedz
A jakiej opcji szukałeś?

Ustawienia->Bluetooth->Połączone urządzenia-> *nazwa* ->Ustawienia->Użycie dla->Udostępnianie kontaktów
Odpowiedz
(2017-Maj-23, 13:05)Flora napisał(a): A jakiej opcji szukałeś?

Ustawienia->Bluetooth->Połączone urządzenia-> *nazwa* ->Ustawienia->Użycie dla->Udostępnianie kontaktów

Ustawienia > telefon > bluetooth > Lista urządzeń > *nazwa*  i mam do wyboru jedynie "Wybierz" albo "Usuń". Może mam starszą wersję oprogramowania ? razz
Odpowiedz
(2017-Maj-25, 20:15)ronin napisał(a): Ustawienia > telefon > bluetooth > Lista urządzeń > *nazwa*  i mam do wyboru jedynie "Wybierz" albo "Usuń". Może mam starszą wersję oprogramowania ?
Co prawda mam navi 900 więc Twoja navi 650 jest młodsza , jedyne co to może być uboższa od navi 950 tak jak navi 600 od navi 900 .
W dalsze kolejności zatwierdzasz <wybierz> otwiera się <menu telefonu> z " wpisywanie telefonu , książka tel , spis połączeń " wybieram <książkę tel> i osoby zapisane w telefonie imieniem lub nazwiskiem są tak pokazane , natomiast nieznane tylko jako numery telefonu .
Jeżeli coś może się popsuć
popsuje się na pewno
Jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć C , czy jakoś tak.
Odpowiedz
@ronin przepraszam , pisałem z pamięci opis dotyczy nie <książki tel> a <spis połączeń> . Po wybraniu <książki tel> pokazuje się :
ABC-
DEF-
GHI-
itd. i wybieramy rozmówcę po literze .
Pamięć jest zawodna , tym bardziej że wybierania numerów z poziomu auta nie używam bo nie ma możliwości przełączania między kartami SIM w telefonie .
Edytować postu powyżej już nie mogłem .
popsuje się na pewno
Odpowiedz
(2017-Maj-26, 12:09)Zdzich napisał(a): @ronin przepraszam , pisałem z pamięci opis dotyczy nie <książki tel> a <spis połączeń> . Po wybraniu <książki tel> pokazuje się :
ABC-
DEF-
GHI-
itd. i wybieramy rozmówcę po literze .
Pamięć jest zawodna , tym bardziej że wybierania numerów z poziomu auta nie używam bo nie ma możliwości przełączania między kartami SIM w telefonie .
Edytować postu powyżej już nie mogłem .

Usunąłem telefon z powiązanych urządzeń BT i dodałem ponownie. W książce tel. mogę wybierać tak jak opisujesz ale w historii połączeń (odebrane, nieodebrane, wybierane) wciąż pojawiają się jedynie numery telefonów. Ciekawe że jest kilka wpisów z nazwą kontaktu.
Poza tym w menu głównym ustawień (przycisk HOME) gdzie są duże ikony "Dźwięk", Konfiguracja" i inne jest też "Bluetooth" ale zawsze szary czyli niedostępny. Nieważne czy BT włączone/wyłączone to cały czas ta ikona jest szara. razz
Odpowiedz
(2017-Maj-26, 17:52)ronin napisał(a): W książce tel. mogę wybierać tak jak opisujesz ale w historii połączeń (odebrane, nieodebrane, wybierane) wciąż pojawiają się jedynie numery telefonów. Ciekawe że jest kilka wpisów z nazwą kontaktu.
Wykonaj kilka połączeń powinny się zapisać jako nazwa .
(2017-Maj-26, 17:52)ronin napisał(a): Poza tym w menu głównym ustawień (przycisk HOME) gdzie są duże ikony "Dźwięk", Konfiguracja" i inne jest też "Bluetooth" ale zawsze szary czyli niedostępny. Nieważne czy BT włączone/wyłączone to cały czas ta ikona jest szara.
Po prostu nie posiadasz tej opcji dostępnej . W mojej zafirze po wyjęciu karty SD z mapami od navi wszystkie funkcje z nią związane też robią się szare , nieaktywne .
popsuje się na pewno
Odpowiedz
(2017-Maj-27, 09:49)Zdzich napisał(a):
(2017-Maj-26, 17:52)ronin napisał(a): W książce tel. mogę wybierać tak jak opisujesz ale w historii połączeń (odebrane, nieodebrane, wybierane) wciąż pojawiają się jedynie numery telefonów. Ciekawe że jest kilka wpisów z nazwą kontaktu.

Robiłem tak bo niektóre numery znam na pamięć ale to nie działa

(2017-Maj-26, 17:52)ronin napisał(a): Poza tym w menu głównym ustawień (przycisk HOME) gdzie są duże ikony "Dźwięk", Konfiguracja" i inne jest też "Bluetooth" ale zawsze szary czyli niedostępny. Nieważne czy BT włączone/wyłączone to cały czas ta ikona jest szara.
Po prostu nie posiadasz tej opcji dostępnej . W mojej zafirze po wyjęciu karty SD z mapami od navi wszystkie funkcje z nią związane też robią się szare , nieaktywne .

bardzo możliwe choć w moim radiu nie ma slotu SD.
Odpowiedz
(2017-Maj-27, 17:35)ronin napisał(a):
(2017-Maj-27, 09:49)Zdzich napisał(a):

Robiłem tak bo niektóre numery znam na pamięć ale to nie działa

bardzo możliwe choć w moim radiu nie ma slotu SD.

Chciałem zapytać o jedną rzecz przy navi 650, mianowicie, próbuję wpisać cel podróży np., Piekary Śląskie?, rozpoczynam od wybrania P i to na tyle, natychmiast pojawia mi się Poznań. Pozostałe litery są niepodświetlone ? Pomożecie w tej kwestii. Tak samo jest z innymi miastami np. Włocławek, wybieram W i mam tylko Warszawa?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości