na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak pozbyć sie zapachu papierosów w samochodzie (innych przykrych zapaszków) endzi 5 675 2015-Kwi-28, 10:21
Ostatni post: racool
  Dodawanie zdjęć i obrazów do forum - krok po kroku Mietas 2 2 273 2012-Maj-08, 23:54
Ostatni post: marsuc
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CO SIĘ DZIEJE Z FORUM
(2017-Lip-20, 21:31)speedy napisał(a): Kto kiedykolwiek na jakim kolwiek zlocie widzial Kaliope (bez obrazy Pawel).

Chyba nie znasz genezy mojego powrotu na zielonego. Na moją własną prośbę, z uwagi na narzekania podobne do Twojego, zrzekłem się tej funkcji i miałem spokój. Po jakimś czasie, Ewa mnie prosiła, żebym jednak wrócił i zrobiłem to na prośbę Ewy. Nie kręci mnie totalnie ten kolor. Więc po raz kolejny muszę odejść. Niniejszym składam rezygnacje. Wybierzcie kogoś kto regularnie jezdzi na zloty i będzie ok.
Przebacz nie 7 razy, lecz aż 77 razy. (Mateusz 18,21-35)
Odpowiedz
Kaliope napisał(a):
speedy napisał(a):Kto kiedykolwiek na jakim kolwiek zlocie widzial Kaliope (bez obrazy Pawel).

Chyba nie znasz genezy mojego powrotu na zielonego. Na moją własną prośbę, z uwagi na narzekania podobne do Twojego, zrzekłem się tej funkcji i miałem spokój. Po jakimś czasie, Ewa mnie prosiła, żebym jednak wrócił i zrobiłem to na prośbę Ewy. Nie kręci mnie totalnie ten kolor. Więc po raz kolejny muszę odejść. Niniejszym składam rezygnacje. Wybierzcie kogoś kto regularnie jezdzi na zloty i będzie ok.

Oj widzę że wśród użytkowników też nie dzieje się za dobrze , myślę że @speedy podał zły przykład.
Zacząłem swoją przygodę z Wami od Mikorzyna (3 zlot) i faktycznie nie widziałem nigdy @Kaliope , ale to co robi Paweł jest nieocenione ( bezcenne), stara się przerzucić wiedzę jaką posiada zupełnie za free na forum oraz kanale yt, w tym konkretnym przypadku myślę że ilość zlotów ma się ni jak do ilości przekazanej wiedzy.

Paweł nie rezygnuj bo jesteś "super" 31
III OZKZ - Mikorzyn 2014:

I miejsce w konkursie Strzelanie do celu z pistoletu pneumatycznego
II miejsce w konkursie Best of clean engine

IV OZKZ - Krsanobród 2015:

I miejsce Najładniejsza Zafira B

VI OZKZ - Soczewka 2017:

III miejsce Test wiedzy
Odpowiedz
Ludzie...
Co ma piernik do wiatraka.
Kto powiedział że klubowicz MUSI uczestniczyć w zlotach!!!
Czy przykładowo jeśli ktoś będzie miał zaliczone dwa zloty pod rząd i będzie codziennie na forum zaliczał CZAS i POSTY to będzie super hiper klubowicz lepszy od Pawła i innych obeznanych w temacie klubowym a nie jeżdżących z takich czy innych powodów na zloty?
Paweł to guru w znajomości Zosi i wiele się z jego tutków uczymy i oby tak dalej. 
Faktem jest że można pomyśleć nad tematem rocznej nieobecności klubowiczów na forum w sensie czy dalej jest w klubie i chce być i uczestniczyć czy już go to  nie interesuje.
Przede wszystkim szacunek i pokora na forum. To ma być rozrywka a nie polityka!!!
VI OZKZ - Soczewka 2017

Kadett 1990, Astra 1996, Zafira 2005  smile
Odpowiedz
Popieram kolegę @Mucha i @syska.
Ludzie odpierniczcie się od Pawła (@Kaliope) bo problem lezy gdzie indziej, a Wy tutaj czepiacie się niewinnych ludzi. Jurek (@speedy) spokojnie, wiem że jesteś szybki ale tym razem przyhamuj wink - a po za tym Ciebie też już dawno nie widziałem na zlocie 27
[Obrazek: 85a28f9cfca3.jpg]

Kłócenie się z kobietą jest jak czytanie licencjii oprogramowania. Ostatecznie ignorujesz wszystko i klikasz "zgadzam się".  
Odpowiedz
Nie zastanawia Cię dlaczego? ? ? ?.

Człowiek patrząc z boku dostrzega inne rzeczy.

Paweł nie potrzebnie unosisz się honorem (chociaż to u ludzi bardzo cenię)

Koniec dyskusji z mojej strony.
Odpowiedz
Panowie po co ten język nienawiści, wyluzujcie troszkę. Teraz będziecie sobie wytykać co , kto, gdzie i po co to .

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: 93347.png]

Odpowiedz
Oj ludziska, w mediach wrze i tu też. @Kaliope nie tylko Ewa nalegała, spytaj..... I teraz znowu nalegam zostań!!!
Jesteś potrzebny, Twoja praca, jak adminów i innych moderatorów jest potrzebna, niedoceniona ale nieoceniona.

Ludzie więcej pracy/pomocy na forum mniej oceniania i marudzenia!!!!! W grupie siła!!!
Nie ważne gdzie kto był z kim się spotkał bądź nie, pomoc, przyjaźń i zrozumienie to powinno przyświecać na forum.

@endzi trzymam kciuki za tym żeby udało się uruchomić SB
II   miejsce "Pchanie Krasnala"                II OZKZ Tęgoborze
III  miejsce  Najładniejsza ZB                  II OZKZ Tęgoborze

I  miejsce Best Tuning ZB                        III OZKZ Mikorzyn
II miejsce "Pchanie M@rio z bonusem"     III OZKZ Mikorzyn
III miejsce Wiedza o Zafirze                    III OZKZ Mikorzyn

I miejsce Best Tuning ZB                         IV OZKZ Krasnobród
II miejsce Wiedza o Zafirze                     IV OZKZ Krasnobród

I miejsce Best Tuning ZB                          V OZKZ Chmielno
II miejsce Zwijanie węża strażackiego       V OZKZ Chmielno

I miejsce w Mokkle z dziećmi                     VI OZKZ Soczewka 
II miejsce Rzut tarczą - żona                       VI OZKZ Soczewka

Zaliczone wszystkie OLIMPIADY w Bukowinie Tarzańskiej
Żyj tak abyś nie żałował minionego czasu......
Odpowiedz
(Wczoraj, 09:30)endzi napisał(a): @celius odezwę się do ciebie ASAP na majla

Andrzej niedługo zaczynam urlop, ale po urlopie chciałbym Tobie pomóc.
[Obrazek: 85a28f9cfca3.jpg]

Kłócenie się z kobietą jest jak czytanie licencjii oprogramowania. Ostatecznie ignorujesz wszystko i klikasz "zgadzam się".  
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości