na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {Info} {B} M32 Skrzynia biegów manualna - dyskusja, obsługa, naprawa, wymiana oleju Belfer 161 67 478 2018-Wrz-18, 13:09
Ostatni post: Belfer
  [TUT ZB] M32 - Regulacja mechanizmu zmiany biegów przemeks 21 36 444 2017-Gru-08, 20:12
Ostatni post: wolf80
  {B} M32 - Uszkodzenia skrzyni biegów (zdjęcia z własnych diagnoz) Belfer 7 18 277 2017-Wrz-21, 19:24
Ostatni post: palibrzuch
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} M32 - "terkocze" 3 przy hamowaniu silnikiem
Witam, w okresie uropowym byłeś dwa razy u mnie a telefonu nie masz aby sie upewnić czy jestem. Od 14 lipca do 16 sierpnia urlopowałem z przerwami dwóch dni na tydzień na naprawy skrzyni.  Powtarzam proszę o tel 603 978 275 i przyjazd do mnie, nie znałem stanowiska Andrzeja do dnia dzisiejszego. Powinieneś dzwonić i sie umawiać ze mną a nie zaśmiecać forum, przejade się samochodem i podejmniemy decyzję !
Odpowiedz
Mirek przejeżdżałem koło Ciebie to zajrzałem, co nie wolno ? Czemu od razu nie kazałeś przyjechać ??
Umówić to chciałem od razu po zauważeniu, że jest coś nie tak, ale Ty oczywiście wiesz lepiej i jest wszystko ok. Pojeździj, ułoży się. Temat nie jest od wczoraj, a podstawą jest decyzja p. Andrzeja co mam robić, bo samochód jest od niego i jego gwarancja. Ale ja wymyślam ....... Szkoda , ze nie zrobiłem sobie zdjęć części które były u mnie wymienione ... I powtarzam, nikt z Was nie zaproponował sprawdzenia od razu, zostałem olany i takie są FAKTY !!

Podjadę, ale na razie nie wiem kiedy. Samochód jest nam potrzebny i jestem ciągle w ruchu. Nie mam możliwości załatwienia sobie innego.

(2017-Sie-29, 11:04)Belfer napisał(a): nie znałem stanowiska Andrzeja do dnia dzisiejszego

A mi mówi, ze będzie się z Tobą kontaktował. Wolę nie komentować tego .... ;(

Mirek i nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o Ciebie, ale również o postępowanie p. Andrzeja bo opieramy się na gwarancji wydanej przez niego przy zakupie samochodu.
Odpowiedz
Witam!
Stanowisko moje i Mirka jest podobne - najpierw telefon, sprawdzenie, diagnoza a później decyzja.
My z Mirkiem posługujemy się telefonami jak chcemy coś dogadać. Proponuję także stosować ten sposób komunikacji - oszczędza to czas.
A w sezonie urlopowym to wszędzie niestety trzeba poczekać - niektóre firmy są nawet zamknięte.
Odpowiedz
A ja wolę napisać. Mam w razie czego czarne na białym, co się czasami opłaca.

A tak przy okazji Panowie, zawracacie kota ogonem, wiecie o nieprawidłowości od samego początku i nie było propozycji obejrzenia samochodu. Tylko wymówki, które właśnie mam w zapisach naszej korespondencji. Ogólnie dziwne, ze nikt nie sprawdził działania skrzyni, ani mechanicy, ani Mirek (wiem Ty nie zakładasz, ale czasami mechanik może skopać Twoją pracę dennym montażem, a winę będzie zganiał na Ciebie). A mi wystarczyło 500m aby stwierdzić, że coś jest nie tak .... rutyna ?? pewność siebie ?? To nie jest coś co wyszło później w trakcie użytkowania, to było od razu po odbiorze samochodu. Żałuję teraz , ze od razu nie nawróciłem, ale jak sobie przypomnę jaka wtedy była ulewa to nie uśmiechało mi się moknąć.
Odpowiedz
DOMAGAM SIĘ OD ADMINA USUNIĘCIA MOICH PRYWATNYCH EMAILI!! (nie forumowych)
nie wyraziłem zgody na ich publikację na forum - ja wiem, że teraz podsłuchy itp są modne - ale bez przeginania

uważam, że należy rozważyć czy osoba która publikuje cudze wypowiedzi, cudzą korespondencję na forum internetowym powinna być moderatorem na tym forum
Odpowiedz
Z całym szacunkiem.
Panowie, dorośli faceci, a zachowujecie się jak dzieci smile
Przegadujecie się już od pewnego czasu zamiast spotkać się i na spokojnie dokonać diagnozy wspomnianej skrzyni biegów.

Andrzej, nikt nie publikuje Twoich mailli na forum - Przemek powołał się tylko na Twoje wypowiedzi, a to nie jest nigdzie zabronione. Twoje pouczanie Celiusa cyt. "My z Mirkiem posługujemy się telefonami jak chcemy coś dogadać. Proponuję także stosować ten sposób komunikacji - oszczędza to czas." jest co najmniej niestosowne tym bardziej, że Przemek twierdzi, że kilkakrotnie próbował się skontaktować z Mirkiem telefonicznie.

Celius, Ty też przestań już " marudzić " i umów się na ekspertyzę skrzyni w dogodnym dla Was wszystkich terminie.

Belfer - jako ekspert w sprawach skrzyń biegów podejmij po weryfikacji bezstronną decyzję co dalej z tym zrobić.

Wydaje mi się, że w inny sposób nigdy nie dojdziecie do porozumienia i nie załatwicie tego tematu, i będziecie tylko bez końca "bili pianę"
Odpowiedz
Jak już pisałem będę umawiał się z Mirkiem. Niestety na dzień dzisiejszy nie wiem kiedy będę mógł. Staram się aby 4 września mieć czas i koło 15-16 pojawić się u Mirka. Zdzwonię się z Nim jak będę na 100% pewien.

Co do mojego moda - ja nie trzymam się tego na siłę. Mogę zrezygnować jak już tak komuś zależy.

A przy okazji korespondencja mailowa czy SMS jest takim samym środkiem komunikacji jak telefon. Panowie odbierali moje wiadomości i w ten sam sposób odpowiadali. Byli zaznajomieni z tematem. To, że preferują rozmowę telefoniczną nie znaczy, że mają prawo wymagać również tego od klienta i z tego powodu olewać temat!!
Odpowiedz
Dziś byłem u Mirka i przekonał się że nie wymyślam. Niestety nie wiemy co może być tego przyczyną. Decyzja należy do p. Andrzeja co dalej z tym robimy ......
Odpowiedz
Jakieś nowości?
Odpowiedz
(2017-Wrz-15, 13:34)palibrzuch napisał(a): Jakieś nowości?
Kolega jak szuka emocji to zapraszam na mecz Legii z szalikiem Lecha Poznań biggrin 
Swoje stanowisko przedstawiłem zainteresowanemu.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości