na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Czujnik płynu chłodzącego - usterki, diagnoza, naprawa jarojk 37 14 099 2015-Maj-15, 06:44
Ostatni post: oki Darek
  {A} Kontrolka układu chłodzenia - jak się dostać do ECU darrrrek 14 3 220 2015-Sty-08, 16:28
Ostatni post: Dziadek13
  {A} WskaĹşnik temperatury i kontrolka układu chłodzenia tomjan 13 9 024 2014-Maj-30, 11:17
Ostatni post: tomjan
Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Kontrolka ukladu chlodzenia - sygnalizuje błąd, jak zdiagnozować usterki?
Witam, świeci mi się kontrolka układu chłodzenia, byłem u dwóch mechaników i każdy rozkłada ręce, po podłączeniu pod komputer mówili, że nie da się usunąć tego błędu, niestety nie posiadam numerów tych błędów, jeden powiedział coś o błędzie kontrolki, wiecie może o co chodzi? Szykuje Zafirke do sprzedaży, a nie chce sprzedawać jej w takim stanie sad
Odpowiedz
No niestety bez podania numeru błędu ciężko coś więcej powiedzieć..
Odpowiedz
A nie mozesz poprosic zeby ci podali numer bledu?
Sprobowac bledy wypedalowac (jesli sie da)?

Bo tak to ciezko zgadywac...
Odpowiedz
Płyn w normie, wiatrak się zalącza, wskazanie temperatury ok? Może to od strony klimatyzacji.
Odpowiedz
Witam. Ja miałem podobną przypadłość. Zapalała się kontrolka od elektronicznego chłodzenia silnika. Doszedłem sam bez komputera. Zauważyłem że załącza się wentylator od chłodzenia wody zamiast od klimy i w tym czasie zapala się owa kontrolka. Zdemontowałem zderzak a później wentylator. Podłączyłem go do drugiego akumulatora, wystartował a za drugim razem już nie chciał. Dużo WD40 i potrzymałem go z 5 min pod napięciem. Później startował już za każdym razem. Złożyłem i teraz hula, tylko nie wiem jak długo. Kontrolka się nie zapala. Warto spróbować, ja to robiłem bez kanału i kosztowało mnie tylko 3 godziny pracy.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości