na dół
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{C} Po wymianie drzwi kierowcy brak sterow. szybami i lusterkami
Witam wszystkich forumowiczów.

Mam problem (jak w temacie) po wymianie drzwi kierowcy (szkoda parkingowa) brak jest sterowania lusterkami. Otwiera się tylko szyba kierowcy oraz pasażera, ale naciskając przycisk na poszczególnych drzwiach. Szyby tylne nie działają wcale. Na wyłączniku sterowania otwieraniem (blokada) szyb przez pasażerów nie świeci się kontrolka, wszystkie przyciski są podświetlone. sprawdziłem bezpieczniki (19, 20, 35) są dobre. Odłączyłem akumulator na noc. Rano nie było poprawy, komputer poprosił o otwarcie poszczególnych okien, i nie mogłem. Blacharz twierdzi że wszystko odpowiednio podłączył tak jak w zdejmowanych drzwiach. Czy ktoś się spotkał z czymś takim?
Odpowiedz
Posprawdzaj jeszcze raz przewody, szczególnie przy przełącznikach. Coś blacharzowi poszło nie tak. wink
Odpowiedz
Oczywiście że sprawdzę, tylko żebym chociaż znał kolory przewodów jakie są podłączone do konkretnych przełączników by mi to bardzo ułatwiło.
Odpowiedz
Ale było coś cięte i łączone tzn. przewody ?
Czy tylko odpięte i ponownie wpięte wtyczki ?
Odpowiedz
Nic nie bylo ciete, normalna przeklafka.
Odpowiedz
Jak normalna przekładka to coś źle połączył lub może jakiś pin się zawinął i nie siedzi w swoim miejscu.

Czy wiązkę też przekładał?

Poszukaj rozpiski złączy drzwi i przełącznika od szyb i lusterek. Są dostępne bez problemu.

Najpierw zdejmij boczek i sprawdź wszystkie złącza. Może nie zapiął dobrze tego złącza od szyb.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości