na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Benzyna - Jaki silnik? marcin1990 20 2 997 2013-Cze-23, 21:53
Ostatni post: Bamber
  Zakup auta, a odpowiedzialność sprzedawcy.. - poradnik Mietas 0 1 468 2012-Lut-27, 14:55
Ostatni post: Mietas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup ZC jaki silnik w benzynie?
(2017-Paż-08, 15:57)marian329 napisał(a): Jeszcze jedno pytanie przed zakupem czy relingi w ZB przed LF są takie same jak w ZC?

Chodzi ci o ZB przed Face Lifting ?
Z tego co się orientuje w ZC są relingi jak w ZB PO FL
## Regenerowane zawory do 1.3, 1.7, 1.9, 2.4
## Zestawy naprawcze wiązki drzwi tył ASTRA / ZAFIRA / VECTRA / SIGNUM
Odpowiedz
(2017-Paż-10, 08:32)tEREk napisał(a):
(2017-Paż-08, 15:57)marian329 napisał(a): Jeszcze jedno pytanie przed zakupem czy relingi w ZB przed LF są takie same jak w ZC?

Chodzi ci o ZB przed Face Lifting ?
Z tego co się orientuje w ZC są relingi jak w ZB PO FL
Tak, ja ma wersje przed FL. Więc zostanie wizyta u gościa od bagażników może skończy się na wymianie samych łap, a belki mam THULE.
Wiem, że to może za wczesne pytanie (bo ZC są w miarę nowe) ale na co uważać przy zakupie Zośki w benzynie.
[move]Kto chce ten zawsze dotrze na spota[/move]
Odpowiedz
Dowiedziałem się od DD, że w ZC 1,4 140 KM jest dwumasa ? pytanie moje: czy są wersje silników benzynowych do ZC bez dwumasy? Czy te ustrojstwo już ładują do wszystkich silników?
Odpowiedz
(2017-Paż-10, 18:43)marian329 napisał(a): Dowiedziałem się od DD, że w ZC 1,4 140 KM jest dwumasa ? pytanie moje: czy są wersje silników benzynowych do ZC bez dwumasy?  Czy te ustrojstwo już ładują do wszystkich silników?

Maniek większość silników po 2000 roku w benie nawet z koncernu VAG ma dwumasy i o ile nie jest wadliwa nikt nie ma problemu z wymianą nawet po 300 tyś km, w Pb brak drgań jak w ON i mniejszy moment obrotowy.
[Obrazek: t1v.gif]

I   OZ Wojtkowizna
II  OZ Tęgoborze
III OZ Mikorzyn
IV  OZ Krasnobród
V   OZ Chmielno

Odpowiedz
Czytałem na forum Opla i Astra z silnikiem 1,4 140KM wymieniają dwumase już przy 36000km. DD też wymieniał, ponoć wypuścili wadliwe koło dwumasowe i dopiero od 2015 roku jest spokój.
Odpowiedz
Nie mówiłem, ze nie można, tylko z SIDI nie jest tak różowo. Temat trochę wałkowany na forum Astra5
http://astra5klub.pl/lpg-t639.html
Jedynie Prins ma w ofercie DLM do B16XHT - koszt spory.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości