na dół
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{C} Zabezpieczenie przed kradieżą .
Witam zastanawia mnie jak wygląda zabezpieczenie Zafiry C przed złodziejami np 20 CDTI na samym immo,bo np ZA 2,0 DTI nie było łatwo.
I czy ZC są popularne u złodziei . Huh
Odpowiedz
Czy są popularne lepiej nie debatować , blokada drążka zmiany biegów i zrób odcięcie rozrusznika w innych przypadkach będą wyskakiwać błędy (odcięcie pompy paliwa)
Odpowiedz
(2017-Paż-06, 15:16)Pszczyna napisał(a): Czy są popularne lepiej nie debatować , blokada drążka zmiany biegów i zrób odcięcie rozrusznika w innych przypadkach będą wyskakiwać błędy (odcięcie pompy paliwa)

Nie są popularne, takie zabezpieczenia nic nie dają, blokadę się łamie a bez rozrusznika pociągnie pół metra i zapali.
Odpowiedz
Żarówka 
W VW to oczywiście się łamie sam doświadczyłem w GolfIV lecz w Zafira ma lepiej skonstruowaną blokadę wiem bo osobiście zakładam do swoich aut , zaś co do zapłonu  na popych  NO CÓŻ IDĄC TYM TROPEM ZAŁADUJĄ NA LAWETĘ I WIO ! Ninja polizei
Odpowiedz
(2017-Paż-07, 11:09)Pszczyna napisał(a): W VW to oczywiście się łamie sam doświadczyłem w GolfIV lecz w Zafira ma lepiej skonstruowaną blokadę wiem bo osobiście zakładam do swoich aut , zaś co do zapłonu  na popych  NO CÓŻ IDĄC TYM TROPEM ZAŁADUJĄ NA LAWETĘ I WIO ! Ninja polizei

I tak też robią laweta i jazda tyle że Zocha nie jest atrakcyjnym towarem u złodziei.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości