na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} B0180 - Za niskie napięcie w obwodzie nawiewu na nogi czujnika temp pow wylotowego Bodek 0 273 2017-Gru-28, 19:51
Ostatni post: Bodek
  {B} B3843 - Obwód czujnika jakości powietrza, napięcie za niskie Chlipo 15 6 045 2017-Kwi-15, 18:00
Ostatni post: Kaliope
  {B} Zardzewiała magistrala wody / płynu chłodniczego aqua 10 8 640 2016-Paż-17, 11:48
Ostatni post: DonFiatoBandito
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 1.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Montaż czujnika poziomu płynu chłodniczego
Mój nie miał pływaka a dziurę na czujnik ma.

Jak szukałem na alledrogo to wszystkie były takie.
Odpowiedz
Kolego ok. Zobaczę jak będzie u mnie.

A przy okazji nie musisz cytować postu skoro piszesz pod nim. Robi się bałagan.
Odpowiedz
http://allegro.pl/zafira-b-astra-h-1-9-c...ml#thumb/2
Kupować puki jest zwłaszcza w tej cenie,tylko się upewnić czy faktycznie z czujnikiem i pływakiem czy nie podpucha
Odpowiedz
Przepraszam za cytowanie ale w tt czasami tak wychodzi szczególnie, że znowu coś po aktualizacji zmienili.

Ten bród można w zmywarce usunąć prawie cały.

Mój ze 3 cykle siedział i za każdym razem wrzucałem kostkę do środka.
Odpowiedz
Witam,
Jakiś czas temu wymieniałem ZBIORNIK WYRÓWNAWCZY PŁYNU CHŁODNICZEGO - popękały dżinksy do wężyków i się lało.
Kupiłem sam zbiornik i dałem mechanikowi aby przełożył czujnik i zamontował całość.
Od tego momentu wyskakuje i komunikat na kompie - "Sprawdz poziom płynu chłodniczego"
Kupiłem nowy czujnik dałem mechanikowi wymienił i dalej ten sam komunikat sad

Proszę o poradę czy spróbować jeszcze z jednym czujnikiem czy może wina tkwi gdzieś indziej?

(poczytałem na forum że w zbiorniku powinien być jakiś magnetyczny pierścień - dzisiaj to sprawdze)

Prosze o porady
Dzięki
Odpowiedz
Zmostkój styki czujnika wówczas będziesz wiedział czy to czujnik czy brak pływaka ( widać go pod światło biały pierścień ) w razie czego zakup od Astry tańszy i bardziej dostępny a korkiem wlewu się nie przejmuj sam taki mam zabudowany
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości