na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  { Telefony kom., smartfony, zestawy BT współpracujące z UWA - portal telef. kom. Mietas 37 14 669 2015-Kwi-25, 14:30
Ostatni post: endzi
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A_B} Zestawy głośnomówiące, niefabryczne - polecane i sprawdzone
Witam
Mam pytanie czy nie orientuje się ktoś gdzie w Zafirce może być umieszczona centralka do zestawu glośnomówiacego Parrot CK 3100?
Przez pomyłke wgrywając nowe oprogramowanie do tego zestawu wgrałem od modelu 3300 i w tej chwili niestety komunikacja przez bluetooth mi nie działa i musze się dostac do centralki jednak nie wiem gdzie jej szukaćsmile
Auto kupiłem juz z zamontowanym zestawem i nie mam pojecia gdzie standardowo umieszcza sie takie centralki a musze sie do niej dostać żeby spróbować ją zrestartować lub wgrać nowe oprogramowanie przez kabelek.
Odpowiedz
Nie jest to fabryczny zestaw więc może być umieszczony wszędzie, jednak być może że ktoś wykorzystał fabryczną instalację do UWA i tam też go umieścił... Lewy przedni słupek pod deską rozdzielczą, musisz zdjąć tą plastikową osłonę...
Odpowiedz
Wyciagnij radio. Ja mam za radiem z tego co pamiętam.
Odpowiedz
(2012-Mar-21, 13:57)tEREk link napisał(a):Wyciagnij radio. Ja mam za radiem z tego co pamiętam.
Pszukalem troszkę w necie i tez mi sie wydaje że ta centralka musi być zlokalizowana gdzies w okolicy radia choćby ze względu na długość przejściówki dedykowanej do opla.
Żeby wyjąć radio CD 70 Navi to trzeba mieć wyjmaki okrągłe czy płaskie? Jakieś sugestie co do sposobu wyjmowania żeby nic nie uszkodzić macie?
Odpowiedz
tu masz wyjmaki: http://allegro.pl/klucze-wyjmaki-haki-op...11641.html
troche trzeba sie z tym poszarpac (po wsadzeniu trzeba chyba wygiac je na zewnatrz tak by wcisnac zapadki w srodku)

nic raczej sie nie uszkodzi

jaklbys byl w krk to bym ci pozyczyl - akurat mam je w kurtce, wpadly gdzies w dziure w kieszeni i siedza miedzy materialem kurtki a podszewkasmile

--edit
w aukcji pisze "DO NAWIGACJI POTRZEBNE SĄ 2 KPL." hmm.... ja wyjmowalem CD30MP3 jednym kompletem
Odpowiedz
Witam
Znalazłem wczoraj trochę czasu (a wcześniej zaopatrzyłem sie w wyjmaki do radyjka) i wkońcu po 30 minutowej gimnastyce udało mi sie wyszarpać radiosmile, naszczęście nic sie nie uszkodziło.
Ale nie o tym chcialem napisać - po wyjęciu radyjka okazało sie (doszedłem po kablach), że centralka od zestawu Parrot ck 3100 znajduje sie pod schowkiem po stronie pasażera i że wystarczyło przekręcić te dwie plastikowe spinki i zdjąć osłonę plastikową i już po problemie. A ja szarpałem sie z radyjkiem dobre pół godzinysmile
Teraz centralka znajduje sie w serwisie zobaczymy co z tego wyjdziesmile
Pozdrawiam
Odpowiedz
(2012-Kwi-04, 12:22)mkobo link napisał(a):) i wkońcu po 30 minutowej gimnastyce udało mi sie wyszarpać radio
haha, za to drugim razem zrobisz to juz w 5 sek smile
Odpowiedz
Witam
Z uwagi na chęć zakupu zestawu głośnomówiącego proszę o jakieś rady bo nie mam pojęcie czym się kierować...
Obstawiałem za parrotem ck3100 lub nokią ck200...
możecie mi coś doradzić??

Odpowiedz
A może przenośny zestaw ?? Ja używam od ok 3 lat Nokię HF-510. Świetny dźwięk, rozmówcy dobrze mnie słyszą, wyświetlacz LCD, Możliwość wybierania numerów z zestawu. uchwyt na szybę/kokpit i do osłony przeciwsłonecznej.
Odpowiedz
38 38 Posiadam Parrota, fajna rzecz, wybieranie głosowe, łatwa obsługa, parowałem już z trzema aparatami telefonicznymi i za każdym razem wszystko ok, polecam.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości