na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Nie zamykają się lewe tylne drzwi pablomaxim 44 19 119 2018-Lip-11, 17:53
Ostatni post: michal82
  {B} lusterko zewnętrzne siwucha82 11 3 031 2017-Sty-26, 14:46
Ostatni post: Mucha
  {B} lusterko wewnetrzne rafi068 2 929 2014-Lis-30, 23:01
Ostatni post: rafi068
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne nie działa
Witam.
Wczoraj jadąc późnym wieczorem zauważyłem, że lusterko wewnętrzne fotochromatyczne nie działa. Tzn. nie ściemnia się i pod nim świeci się mała pomarańczowa lampka. Czy ktoś miał podobny przypadek ?? Co sprawdzić ??
Odpowiedz
(2017-Lis-27, 11:22)celius napisał(a): Witam.
Wczoraj jadąc późnym wieczorem zauważyłem, że lusterko wewnętrzne fotochromatyczne nie działa. Tzn. nie ściemnia się i pod nim świeci się mała pomarańczowa lampka. Czy ktoś miał podobny przypadek ?? Co sprawdzić ??
Witam, ta lampka pali się tam cały czas. To że, się nie ściemnia lusterko to nie wina tej lampki. Może bezpiecznik spalony sprawdzałeś?

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Pierwszy raz zauważyłem aby lampka się paliła ......
Odpowiedz
U mnie ta lampka zawsze się świeci i tak ma być  smile
Odpowiedz
(2017-Lis-27, 13:09)syska napisał(a): U mnie ta lampka zawsze się świeci i tak ma być  smile

Panowie @syska i @Tybur nie cały czas , tylko wieczorem jak się ściemni na dworze lub jak to inni mówią na polu wink
Odpowiedz
(2017-Lis-27, 20:47)Mucha napisał(a):
(2017-Lis-27, 13:09)syska napisał(a): U mnie ta lampka zawsze się świeci i tak ma być  smile

...... tylko wieczorem jak się ściemni na dworze lub jak to inni mówią na polu wink

z tego co pamiętam w mojej byłej (Zośce A) lampka w lusterku świeciła tylko jak się ściemniło, ale  na zewnątrz auta (w moim przypadku na polu   razz )
Natomiast co się tyczy lusterka (jego ściemniania) widocznie padł czujnik natężenia światła.
Odpowiedz
Koledzy macie rację. Źle się wypowiedziałem, oczywiście jak jest jasno to lampka się nie świeci  smile
Odpowiedz
(2017-Lis-27, 12:36)celius napisał(a): Pierwszy raz zauwaĹźyłem aby lampka się paliła ......

Celi .... bo pewnie jeżdziłes tylko po jasności  razz razz razz
A tak na poważnie, już ktoś wcześniej napisał, sprawdź czujnik natężenia swiatła, bo to on jest odpowiedzialny za ściemnianie się lusterka (swoją drogą świetny gadżet)  wink
Odpowiedz
Właśnie wróciłem z trasy i .... działa. Nie wiem może miałem jakąś pomroczność - jasną 25
Odpowiedz
Celi mało jeździsz widzę i Zosi do końca nie poznałeś
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości