na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Nie zamykają się lewe tylne drzwi pablomaxim 44 19 216 2018-Lip-11, 17:53
Ostatni post: michal82
  {B} lusterko zewnętrzne siwucha82 11 3 060 2017-Sty-26, 14:46
Ostatni post: Mucha
  {B} lusterko wewnetrzne rafi068 2 942 2014-Lis-30, 23:01
Ostatni post: rafi068
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne nie działa
6k km rocznie to mało?
Odpowiedz
6k km rocznie to mało?

Hehe bardzo mało wręcz symbolicznie, jak ja jeździłem Zafiryndom wychodziło ok 40-50 tyś. Teraz jak żona od kwietnia przejęła auto ok 25 myślę - patrząc po paliwie smile

@celius trzyma pod kocem i napawa się myślą posiadania hehe...... jeszcze żyje w świecie ZA wink
Odpowiedz
Ja też mało jeżdżę wink
Od maja gdy kupiłem ZB to zrobiłem 11k km

Drugiego dnia po zakupie zauważyłem wymienianą wcześniej diodę, zastanawiałem się skąd to świeci wink

Widziałem, że nawet robią z tego czujnika zmierzchu automat do świateł dziennych.

Ja niby mam seryjny czujnik zmierzchu ale zdecydowanie za wcześnie włącza światła mijania.

Może ktoś zna jakiś mod na to?
Odpowiedz
Też kupiłem w maju i do teraz 12 tys km .
Odpowiedz
(2017-Lis-29, 14:26)QRZOL napisał(a): Celi mało jeĹşdzisz widzę i Zosi do końca nie poznałeś

Skoro w 10 miesięcy 26tys. km to mało to fakt .... mało jeżdżę.
Odpowiedz
Czyli coś około 30k rocznie to tak jak niemiec tylko w niedzielę do kościoła wink
Odpowiedz
Ciężko lusterko rozebrać lecz proponuję ową diodę wymienić na niebieską+1kOhm rezystor lepszy efekt
Odpowiedz
(2017-Lis-30, 20:46)Pszczyna napisał(a): Ciężko lusterko rozebrać lecz proponuję ową diodę  wymienić na niebieską+1kOhm rezystor lepszy efekt

...to jak to zrobić, gdy ciężko lusterko rozebrać ?
Odpowiedz
Najpierw podgrzać lusterko suszarką by plastiki zmiękły później szerokie lecz cienkie noże bez szpica 4 sztuki ,podważać do okoła lusterka aż do skutku
Odpowiedz
... i co dalej ....? 
czy masz jakąś fotkę, która przedstawiałaby efekt końcowy ?
Może zrobisz jakiegoś tutka  wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości