na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} 1.8 - Z18XE -  niedomykająca się przepustnica siwy2712 1 1 088 2016-Sie-22, 16:59
Ostatni post: dembol23
  {A} 1.8 - Szarpanie a przepustnica Sison 9 1 586 2014-Maj-22, 21:11
Ostatni post: Sison
  [TUT ZA] - Przepustnica - czyszczenie przepustnicy w silniku X18XE1 marsuc 0 8 078 2012-Sty-10, 07:15
Ostatni post: marsuc
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} 1.8 - X18XE1 -  Przepustnica
Nie było błędu sterownika silnika też czyściłem przepustnicę, wymieniłem lambdę i nic. Poszukaj na youtube firmy która się specjalizuje w sterownikach na pewno znajdziesz napisał bym Ci ale tu na forum nie można reklamować. I zadzwoń do nich miła obsługa tam jest, przedstaw sprawę wiem, że za sprawdzenie nie biorą kasy tylko wysyłka, uczciwe podejście. Odpisz jaką podjąłeś decyzję.
Odpowiedz
A możesz mi napisać na fejsbuku. A jest tam jakiś numer telefonu albo cos. I jaka cena naprawy takiego sterownika jak by co
Odpowiedz
(2017-Gru-04, 23:51)Kryspin Szrama napisał(a): A możesz mi napisać na fejsbuku. A jest tam jakiś numer telefonu albo cos. I jaka cena naprawy takiego sterownika jak by co

Napisałem Ci na PW, zobacz tam.
Odpowiedz
Ok wszystko dostałem dzięki wielkie zaras będę dzwonił i zobaczymy co mi powiedzą ciekawego
Odpowiedz
(2017-Gru-05, 11:06)Kryspin Szrama napisał(a): Ok wszystko dostałem dzięki wielkie zaras będę dzwonił i zobaczymy co mi powiedzą ciekawego

Daj znać jak się zakończyła sprawa.
Odpowiedz
Dzwoniłem do tego serwisu i mam im wysłać sterownik bo skoro przepustanica jest wyczyszczona sonda nowa eger ok i przeplywka tak samo . To obstawia ten sterownik
Odpowiedz
Powiem Ci tak, firma jest 17 tam w ZA sterowniki się psuły bo one są zamontowane przy silniku. Tam są drgania po tylu latach może się coś dziać. Życzę udanego finiszu, daj znać pozdrawiam.
Odpowiedz
Ok dzieki wielkie jak by co dam znać pozdrawiam
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości