na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Głośniki - awaria KoniuEłk 5 1 042 2016-Gru-19, 12:53
Ostatni post: KoniuEłk
  {A} Zafira A jakie głośniki? cube7 15 9 706 2013-Gru-30, 10:43
Ostatni post: Bamber
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głośniki
Cześć, zastanawiam się nad wymianą głośników z tyłu w Zosi B, czy zakładając trójdrożne musiałbym przerabiać jakoś specjalnie instalację? 
Ma ktoś może? Wie jak grają? Może mi coś polecicie? wink
Odpowiedz
Czy zakładasz dwu czy trzy drożne nie ma różnicy zawsze są tylko dwa bieguny + i -.
Sama wymiana głośników niewiele da, więcej dobrego zrobi dobre wygłuszenie drzwi, a przy wymianie radia na inne to dźwięk już zupełnie inna bajka.
Odpowiedz
Hmmm wymieniałem w tylnych drzwiach głośniki bo przy moim graniu jeden zaczął rzęzieć a wkrótce drugi wyzionął ducha. Wstawiłem alpina dwu drożne modelu nie pamiętam bo to z cztery lata temu było. Ale były dedykowane bo niższe od typowych.
Dźwięk zmienił się na plus tylko przy rozkęceniu radia na max. Brak trzasków itp..... i lepszy bas.
Jak Bamber zauważył szału nie ma, ja bym zarżnął istniejące i wtedy wymiana.
Tak naprawdę w zafirze tylko zwrotnica za radiem żeby z istniejących głośników obciąć bas i dać wzmacniacz z głośnikiem basowym w bagażnik- najtaniej. Albo dobrze i drogo wymienić wszystko tzn radio, kable głośniki, wytłumić auto - generalnie gruba inwestycja.
Odpowiedz
Wymienić radio to ja planuję z navi na operę, mam w Vectrze i to radio naprawdę potrafi cuda, szczególnie przód na głośnikach 2ohm wink
Ale aktualnie zastanawiam się nad samymi głośnikami, strasznie denerwuje mnie ten trzeszczący dźwięk z tyłu..
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości