na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Problem z układem chłodzenia mleczny87 10 569 2018-Wrz-18, 14:30
Ostatni post: DjHardy
  {A} Problem z układem chłodzenia mleczny87 0 392 2018-Mar-10, 19:08
Ostatni post: mleczny87
  {A} Wentylator chłodnicy rafaljereczek 4 1 001 2017-Gru-27, 16:50
Ostatni post: oki Darek
Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Chłodnica klimatyzacji - zakup, wymiana, usterki i wszelkie porady
firek, dzięki za podpowiedź ale moja usterka to dziurawa klima smile

Pojechałem do mojego mechanika, podpiął maszynę na odzysk płynu i wróciło tylko 0.0030 smile reszta w miesiąc wyparowała. Usterka jest tak zminimalizowana że nawet funkcja próżni jej nie wykryła i podała płyn. Z tego co gość lukał i psikał jakimś płynem to minimalna dziureczka jest w dolnym lewym rogu od chłodnicy klimatyzacji tam jest jakaś uszczelka podobno czy coś smile Mechanik zaaplikował mi uszczelniacz do klimy i nabił na nowo...zobaczymy czy uszczelni czy dalej spierniczy płyn smile
Odpowiedz
To znaczy Wojtek że nowa chłodnica jest dziurawa? Gwarancje masz na nią.
Odpowiedz
(2012-Lip-05, 04:46)mbarwa link napisał(a): To znaczy Wojtek Ĺźe nowa chłodnica jest dziurawa? Gwarancje masz na nią.

nie dokońca dziurawa, chłodnica jest ok tylko gdzieś na łączeniu uszczelka jest zdupiona i trza wymienić. Dziś sprawdzałem w tym samym miejscu i na zderzaku mam zielony płyn od klimy curve w PN pojade do gościa by spóścił płyn i zrobił tą uszczelkę. curve
Odpowiedz
Ja mam ten sam problem, pojechalem nabijac klime i sie okazalo ze chlodnica klimy dziurawa:-( W piatek odzalowalem 340 zl i kupilem nissensa, w poniedzialek jade zakladac do warsztatu i az cierpne zeby tylko na tym mi sie skonczylo bo weekend majowy sie zbliza a bez klimy ani rusz.
Odpowiedz
Spokojnie będzie zimno.Ja kupuje no name po 180zł i wytrzymują tak około 4 lata ostatnia 4 lata i 3 miesiące pisze o klimie manual w climatroniku zawsze krócej chodzą.
Odpowiedz
(2013-Kwi-28, 14:15)Dziadek13 link napisał(a): pisze o klimie manual w climatroniku zawsze krĂłcej chodzą

No właśnie ja mam climatronica, dlatego posluchalem rad z kilku źródeł i lepiej było dać wiecej... teraz bede musiał pomyslec cos nad tym aby osłonić tą chłodnicę przed kamieniami..
Odpowiedz
(2013-Kwi-28, 14:31)MacQ84 link napisał(a): teraz bede musiał pomyslec cos nad tym aby osłonić tą chłodnicę przed kamieniami..
A no kup sobie siatke do okien w castoramie 14zl jak będziesz miał zdjęty zderzak to od tyłu zamontuj tą siatke podwójnie, potrójnie przez cały wlot powietrza i będzie spoko można ją tą taśmą rzepową dołączoną do kompletu obklejić w około wlotu i na ten rzep tą siatke podczepić trzyma elegancko lub inaczej ale kamyki chwyta.
[Obrazek: 34jexit.jpg]
Zdjęcie kolegi robertgl17
Odpowiedz
Dzieki, tak tez pewnie zrobie :-)
Odpowiedz
czy w przypadku nieszczelnej chłodnicy klimy powinienem wymienić również osuszacz czy nie koniecznie?
Odpowiedz
a wiesz kiedy był wymieniany?? klima była regularnie serwisowana?
Ja bym wymienił przy okazji - to nie duży koszt wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości