na dół
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziura w dostawie paliwa
Witam , gdy już temperatura cieczy pozwoli przełączyć z benzyny na lpg mam taką strasznie długą przerwę w dostawie paliwa sekunde dwie. Jeszcze niedawno nawet nie widziałem w którym momencie się przełącza ,nie bylo nic czuć. Może to być spowodowane za małym ciśnieniem czy może trzeba coś innego wyregulowac kompem? Może ktoś już spotkał się z takim przypadkiem?
Odpowiedz
Pytaj gazownika, w Bydgoszczy mogę polecić Gutowskiego, 4 auta mi robił.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Jutro jestem umówiony w Swarzędzu na kompa Lpg jak zrobią i dowiem sie co to bylo to napisze ,moje podejrzenia padają na cisnienie ale zobaczymy.
Odpowiedz
Auto po serwisie gazu , strata pieniądza nic więcej? nadal dziura . Muszę pomyśleć nad zakupem programu do gazu.
Odpowiedz
Na dzień dobry wymień filtry koszt znikomy a w dodatku samemu można zrobić , nie zapomnij o tym małym przy parowniku
Odpowiedz
No tak masz racje jeszcze wymienie filtr lotnej ,mały wymieniony przy regeneracji parownika miesiąc temu .
Odpowiedz
Witam Panowie.
Cichy napisz jaką masz instalację może cosik pomogę.
Odpowiedz
Mam Prins Vsi
Odpowiedz
Witam ponownie.
Proponuję sprawdzić jak wygląda ten mały filtrek, niestety potrafią się dziać z nimi niezłe cuda na skutek jakości gazu (potrafią się nawet rozklejać, i kawałki zaklejają reduktor. Można nawet spróbować jazdy bez filterka
Jeśli będzie OK to filterek powinien mieć "na sobie" cewkę która otwiera i zamyka ten zawór a dokładnie porusza trzpieniem elektrozaworu.
I właśnie do tego trzpienia należałoby zajrzeć aby sprawdzić czy nie ma w obudowie jakichś zanieczyszczeń, które mogą powodować jego niepełne otwarcie.
Jeśli i to nie da rezultatu to będziesz musiał podjechać do jakiegoś warsztatu i przejechać się z kompem aby sprawdzić co się dzieje z parametrami w czasie jazdy.
Pozdro
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości